TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het reisprogramma met de vier heren op leeftijd en presentatrice Olcay Gulsen was een doorslaand succes. De heren zelf hadden dan ook wel oren naar een vervolg, maar RTL besloot toch nieuwe kandidaten te vragen. Dat blijkt moeilijker dan gedacht en dus zijn nu Barrie (75), Peter (75), Willibrord (78) en Gerard (79) weer in beeld voor een vervolg.
In de Telegraaf staat dat het hernieuwde contact op nogal aparte wijze tot stand kwam. RTL-directeur Peter van der Vorst kwam op Schiphol Peter Faber tegen en vroeg hem of hij en de andere heren nog trek hadden in een nieuwe reeks van Beter laat dan nooit. Dat had Peter wel en dus lijkt het er zeer op dat we een tweede seizoen tegemoet kunnen zien. Ditmaal naar Afrika en/of Zuid-Amerika.
Het wordt wel een tijdje wachten op het resultaat want Barrie en Gerard hebben het druk, de opnamen zouden pas in februari kunnen. Maar als het nieuwe seizoen net zo leuk wordt als het eerste, dan hebben we geduld.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Mi Dushi: Wat is dan liefde? met Wilfred Genee begint een week eerder dan gepland
12:19Vanaf deze datum is het nieuwe seizoen van Beste Kijkers te zien
11:51Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli