TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het reisprogramma met de vier heren op leeftijd en presentatrice Olcay Gulsen was een doorslaand succes. De heren zelf hadden dan ook wel oren naar een vervolg, maar RTL besloot toch nieuwe kandidaten te vragen. Dat blijkt moeilijker dan gedacht en dus zijn nu Barrie (75), Peter (75), Willibrord (78) en Gerard (79) weer in beeld voor een vervolg.
In de Telegraaf staat dat het hernieuwde contact op nogal aparte wijze tot stand kwam. RTL-directeur Peter van der Vorst kwam op Schiphol Peter Faber tegen en vroeg hem of hij en de andere heren nog trek hadden in een nieuwe reeks van Beter laat dan nooit. Dat had Peter wel en dus lijkt het er zeer op dat we een tweede seizoen tegemoet kunnen zien. Ditmaal naar Afrika en/of Zuid-Amerika.
Het wordt wel een tijdje wachten op het resultaat want Barrie en Gerard hebben het druk, de opnamen zouden pas in februari kunnen. Maar als het nieuwe seizoen net zo leuk wordt als het eerste, dan hebben we geduld.
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Thomas heeft pijnlijke boodschap voor Chess: 'Ik denk dat ik jou moet loslaten'
13:00Omroep MAX deelt alvast meer details van nieuw seizoen We Zijn er Bijna!
11:35Gerri Eickhof keert na afscheid NOS terug op tv met documentaireserie
11:10Hadewych Minis speelt hoofdrol in nieuwe Netflix-serie
11:00Sjoerd van Ramshorst blikt vooruit op het WK voetbal: 'Het kan zomaar in één keer klaar zijn'