TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Eerder was de biografie van Martien Meiland ook al een bestseller. Erica: De Motor Achter de Meilandjes werd geschreven door Jan Dijkgraaf en zorgde bij de lancering vorige week meteen voor ophef toen Erica haar ongezouten mening gaf over hoofddoeken en burqa's.
Erica Renkema vertelde aan tafel bij Jinek dat ze als vrouw en feministe vindt dat hoofddoeken symbool staan voor de onderdrukking van de vrouw. Iets dat niet lekker viel bij Eva Jinek en medegast Chantal Janzen.
Erica en Maxime ontvingen vanzelfsprekend meteen bedreigingen na de - toch best genuanceerde - uitspraken van Erica. De eveneens bedreigde schrijfster Lale Gül nam het woensdagochtend in Goedemorgen Nederland op voor de realityster. "Ik denk wel dat we als samenleving een probleem hebben op het moment dat vooral heel jonge mensen met een biculturele achtergrond het blijkbaar niet vinden kunnen dat ze worden gekwetst of hun religie of hun eer wordt beledigd door uitspraken van bijvoorbeeld een Erica, een cartoonist, een cabaretier of een schrijfster.”
De toppositie in de Bestsellerlijst laat in ieder geval zien dat het Nederlands publiek daardoor niet is afgeknapt op Erica. Integendeel.
Dit bericht op Instagram bekijken
Dit is wanneer we seizoen 2 van Het Gouden Uur kunnen zien
09:07De TV van gisteren: Nieuw RTL 4-probeersel valt in de smaak bij de kijker, op twee elementen na
06:47Vanavond op TV: De onbekende soldaat: Erik Hazelhoff Roelfzema, Code van Coppens, The Book Thief
12:21Vandaag Inside: Johan Derksen blikt terug op clash met Bram Moszkowicz (video)
09:52Zangeres Anouk is volgende week te gast in Vandaag Inside