TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nu eens niet schaatsen, duiken, surfen of pottenbakken met BN'ers, maar echt werk. Olcay, Isa, Richard en Monic gaan aan de slag in het Erasmus MC in Rotterdam voor een stage. En om een beetje beslagen ten ijs te komen, krijgen ze eerst een spoedcursus.
Elke BN-er loopt stage op een eigen afdeling: ze zijn erbij als patiënten net uit de operatiekamer komen, soms slecht nieuws krijgen, maar ze meten ook de vitale waarden, zoals de bloedruk en hartslag. Ze controleren samen met hun mentor wat patiënten nodig hebben en ze verschonen hen. Ook bieden ze een luisterend oor.
Olcay Gulsen: “Ik vond de stage heel zwaar, maar ook belangrijk om me hier in te verdiepen. De hele zorg liet ons in de afgelopen 12 maanden zien hoe belangrijk ze voor de maatschappij is en ik vind dat we haar zeker meer mogen waarderen.” Richard Groenendijk denkt dat de meeste Nederlanders niet door hebben hoe zwaar het werk in een ziekenhuis is: "Die enorme druk, dat je persoonlijk betrokken wilt zijn bij de patiënten, maar dat dat niet altijd kan, omdat je door moet naar de volgende patiënt.”
Vanavond op TV: Sander en de kloof, Vera, Killer Elite
21:56Uniek in De Bondgenoten: Ruzie om Ricardo aan de poort
20:07Dave Roelvink en Marijn Kuipers verbreken verloving en beëindigen relatie
19:20Dit zijn de drie genomineerden voor de Televizier-Ring Acteur 2026
19:14Dit zijn de genomineerden voor de Televizier-Ring Talent 2026