TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Over een kleine twee weken start het nieuwe seizoen van de succesvolle tv-versie van Het Jachtseizoen. SBS6 vond het daarom hoog tijd om de namen bekend te maken.
Eerder werd al bekend dat Peter Gillis en Rob Geus mee gingen doen. Naast dit duo zijn er nog meer bekende gezichten gestrikt om op de vlucht te slaan voor StukTV.
In de eerste aflevering is het de beurt aan liefdeskoppel Olcay Gulsen & Ruud de Wild om te ontsnappen aan Giel, Thomas en Stefan. Daarna nemen de mannen het ook nog op tegen Maxime & Montana Meiland, Davy Klaassen & Daley Blind, Kjeld Nuis & Ireen Wüst, Sander Lantinga & Jan Versteegh, Hélène Hendriks & Anouk Hoogendijk en tegen onze zuiderburen Gert & Viktor Verhulst.
In elke aflevering van Het Jachtseizoen gaan Giel, Thomas en Stefan van StukTV op zoek naar een op de vlucht geslagen BN'er-duo. Dit koppel krijgt een voorsprong van twintig minuten om weg te komen, waarna de mannen er alles aan gaan doen om de 'boeven' binnen vier uur tijd te vangen.
Het Jachtseizoen is vanaf zaterdag 4 juni 2022 wekelijks om 20:00 uur te zien op SBS6.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Kees Momma 'totaal ingestort' door extreme hitte
13:34Valentijne tegen Milan in De Bondgenoten: 'Je doet alsof ik een achterlijke ben'
13:08Dreigement in De Bondgenoten: 'Doe rustig of ik ga me ermee bemoeien'
10:40Oos Kesbeke gaat verre reis maken in nieuw seizoen De Augurkenkoning
10:21Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen