TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Over een kleine twee weken start het nieuwe seizoen van de succesvolle tv-versie van Het Jachtseizoen. SBS6 vond het daarom hoog tijd om de namen bekend te maken.
Eerder werd al bekend dat Peter Gillis en Rob Geus mee gingen doen. Naast dit duo zijn er nog meer bekende gezichten gestrikt om op de vlucht te slaan voor StukTV.
In de eerste aflevering is het de beurt aan liefdeskoppel Olcay Gulsen & Ruud de Wild om te ontsnappen aan Giel, Thomas en Stefan. Daarna nemen de mannen het ook nog op tegen Maxime & Montana Meiland, Davy Klaassen & Daley Blind, Kjeld Nuis & Ireen Wüst, Sander Lantinga & Jan Versteegh, Hélène Hendriks & Anouk Hoogendijk en tegen onze zuiderburen Gert & Viktor Verhulst.
In elke aflevering van Het Jachtseizoen gaan Giel, Thomas en Stefan van StukTV op zoek naar een op de vlucht geslagen BN'er-duo. Dit koppel krijgt een voorsprong van twintig minuten om weg te komen, waarna de mannen er alles aan gaan doen om de 'boeven' binnen vier uur tijd te vangen.
Het Jachtseizoen is vanaf zaterdag 4 juni 2022 wekelijks om 20:00 uur te zien op SBS6.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Unforgiven
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
20:39NET5 zoekt singles voor nieuw programma Wedding in a Week?