TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De omroep gaat in samenwerking met Hogeschool Rotterdam onderzoeken of ze een virtuele Bart kunnen creëren met behulp van artificial intelligence. Het doel is om BNN-leden daarna vragen te laten stellen aan de oud-oprichter. Het idee is om daarmee zijn gedachtengoed in leven te houden. Hoe zou Bart nu denken over zijn eigen omroep en hoe kan zijn persoonlijkheid worden gevangen in een virtueel mens.
Dat klinkt al met al als een nogal onsmakelijk idee maar misschien verrast BNNVARA ons allemaal en wordt Virtual Bart geweldig en opzienbarend. We wachten af.
Zus Mirjam startte vorig jaar een YouTube-kanaal met daarop heel veel video's van programma's met de immer brutale Bart. Dat is allicht beter dan een virtuele versie.
Partnerbijdrage
MAX Vakantieman komt met BN'er-rubriek: deze bekende zanger bijt het spits af
08:04De TV van gisteren: Undercover in Nederland-kijkers woest op hondentrainer
06:47Vanavond op TV: MAX vakantieman, Hazes & Hoogkamer: Tot uw dienst, Die Hard
11:46Ongemak in Lang Leve de Liefde: 'Weet je mijn naam nog wel?' (video)
11:27Opnieuw muzikaal succes voor Martin Morero in nieuw seizoen Gooische Vrouwen?