TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Boer John kreeg te weinig brieven om door een camerateam gevolgd te worden in het elfde seizoen, maar hij is daardoor niet bij de pakken neer gaan zitten en volop aan het daten geslagen. Marlies bleef daarbij continu door zijn hoofd spoken, vertelt John op de site van Boer zoekt vrouw.
"Ze is in mijn hoofd blijven zingen, zeg maar. Ondanks dat ik met een ander persoon aan het daten was. Op een gegeven moment liep alles spaak en daar baalde ik goed van. Ik heb even wat rust ingebouwd en toen dacht ik: 'Ik moet de stoute schoenen toch maar eens aantrekken'", begint de boer zijn verhaal. John trok die stoute schoenen aan na de reünie. "Ik heb toen weer contact gezocht met Marlies. We hebben een gesprek gehad en later zijn we gaan wandelen."

Foto: Boer John met zijn vriendin Marlies
En de liefde was wederzijds. Inmiddels heeft Marlies de vader van John ook al ontmoet. "Vorig weekend was zij bij mij en toen was mijn vader toevallig ook aan het werk." John gaat komend weekend naar de ouders van Marlies toe. " Wel spannend, maar ook wel leuk", zegt Marlies.
Yvon Jaspers is op zondagavond nog op televisie te zien met de Boer zoekt vrouw-specials. In de tweede aflevering gaat ze onder andere op bezoek bij Fleur, die vanwege het coronavirus haar vriend boer Herman al wekenlang moet missen.
Fans moeten heel lang wachten op The Masked Singer en The Voice of Holland
09:40Video: De Bauers vertellen over het nieuwe seizoen met kersverse gezinsleden
09:25De Kroesjes komen eraan: startdatum realityserie Wolter Kroes bekend
09:02Alle gasten van nieuw seizoen Casa di Beau bekend: deze BN’ers schuiven aan
08:16De TV van gisteren: Kijkers zien beledigde Mireille in B&B Vol Liefde