TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Boer John kreeg te weinig brieven om door een camerateam gevolgd te worden in het elfde seizoen, maar hij is daardoor niet bij de pakken neer gaan zitten en volop aan het daten geslagen. Marlies bleef daarbij continu door zijn hoofd spoken, vertelt John op de site van Boer zoekt vrouw.
"Ze is in mijn hoofd blijven zingen, zeg maar. Ondanks dat ik met een ander persoon aan het daten was. Op een gegeven moment liep alles spaak en daar baalde ik goed van. Ik heb even wat rust ingebouwd en toen dacht ik: 'Ik moet de stoute schoenen toch maar eens aantrekken'", begint de boer zijn verhaal. John trok die stoute schoenen aan na de reünie. "Ik heb toen weer contact gezocht met Marlies. We hebben een gesprek gehad en later zijn we gaan wandelen."

Foto: Boer John met zijn vriendin Marlies
En de liefde was wederzijds. Inmiddels heeft Marlies de vader van John ook al ontmoet. "Vorig weekend was zij bij mij en toen was mijn vader toevallig ook aan het werk." John gaat komend weekend naar de ouders van Marlies toe. " Wel spannend, maar ook wel leuk", zegt Marlies.
Yvon Jaspers is op zondagavond nog op televisie te zien met de Boer zoekt vrouw-specials. In de tweede aflevering gaat ze onder andere op bezoek bij Fleur, die vanwege het coronavirus haar vriend boer Herman al wekenlang moet missen.
Partnerbijdrage
Het Engelse voetbalseizoen begint direct met een topaffiche. Arsenal en Manchester City strijden vandaag om de FA Community Shield. Mis deze spannende seizoensopener niet en kijk live mee op Viaplay.
Mercedes dropt bom over andere man, Salar reageert: 'Toen ik nog in de loods zat…'
09:03De TV van gisteren: Kijkers zien vier medailles voor Nederland op EK Atletiek
06:47Vanavond op TV: Zomergasten, Los het op!, Dinner for Schmucks
09:29Hugo Kennis en Caroline Tensen worstelen met gewicht tijdens opnames Thuis aan tafel
09:25Bondgenoten-stelletje Diederik en Anouk bevestigen relatie: ‘Connectie te sterk om te negeren’