TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Boer John kreeg te weinig brieven om door een camerateam gevolgd te worden in het elfde seizoen, maar hij is daardoor niet bij de pakken neer gaan zitten en volop aan het daten geslagen. Marlies bleef daarbij continu door zijn hoofd spoken, vertelt John op de site van Boer zoekt vrouw.
"Ze is in mijn hoofd blijven zingen, zeg maar. Ondanks dat ik met een ander persoon aan het daten was. Op een gegeven moment liep alles spaak en daar baalde ik goed van. Ik heb even wat rust ingebouwd en toen dacht ik: 'Ik moet de stoute schoenen toch maar eens aantrekken'", begint de boer zijn verhaal. John trok die stoute schoenen aan na de reünie. "Ik heb toen weer contact gezocht met Marlies. We hebben een gesprek gehad en later zijn we gaan wandelen."

Foto: Boer John met zijn vriendin Marlies
En de liefde was wederzijds. Inmiddels heeft Marlies de vader van John ook al ontmoet. "Vorig weekend was zij bij mij en toen was mijn vader toevallig ook aan het werk." John gaat komend weekend naar de ouders van Marlies toe. " Wel spannend, maar ook wel leuk", zegt Marlies.
Yvon Jaspers is op zondagavond nog op televisie te zien met de Boer zoekt vrouw-specials. In de tweede aflevering gaat ze onder andere op bezoek bij Fleur, die vanwege het coronavirus haar vriend boer Herman al wekenlang moet missen.
Yvon Jaspers deelt heel leuk nieuws over Boer Zoekt Vrouw-stel Roel en Simone
10:29The Voice-deelnemer Thijs heeft te maken met roddels: 'Dit is fake nieuws'
10:24Echte Gooische Moeders krijgt een zesde seizoen
09:46Video: Antine onthult bizarre details over Monique en nieuwe schoondochter Veerle
09:15Op deze datum zie je de reünie van Winter Vol Liefde 2026