TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De ophef ontstond nadat Erica Meiland in haar onlangs verschenen biografie van leer trok tegen het dragen van hoofddoekjes en boerka's.
De klantenservice van Hallmark kreeg daarop zoveel klachten dat de wenskaartenmagnaat de speciale lijn met Meilandproducten offline haalde. In een reactie op deze ontwikkeling bleef Maxime Meiland achter haar moeder staan en dat kost haar nu een sponsor.
Maxime Meiland had een promotiedeal met Emma Matras. De organisatie gaf de 25-jarige realityster de kans zichzelf uit te spreken tegen de standpunten van Erica. Toen ze dit niet deed, werd de samenwerking eenzijdig gestopt en deelde het bedrijf de volgende statement op Instagram.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Blinded, NCIS, Lincoln
06:00Programma WK voetbal zaterdag 13 juni
06:00De streamingtip van de week: Suzan & Freek: We Vieren Het Leven op Videoland
23:20Humberto Tan neemt afscheid van kijkers: 'Dit was RTL Tonight'
22:41Michael Bublé bij de openingsceremonie van het WK voetbal gemist? Bekijk hier alle optredens terug