TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De ophef ontstond nadat Erica Meiland in haar onlangs verschenen biografie van leer trok tegen het dragen van hoofddoekjes en boerka's.
De klantenservice van Hallmark kreeg daarop zoveel klachten dat de wenskaartenmagnaat de speciale lijn met Meilandproducten offline haalde. In een reactie op deze ontwikkeling bleef Maxime Meiland achter haar moeder staan en dat kost haar nu een sponsor.
Maxime Meiland had een promotiedeal met Emma Matras. De organisatie gaf de 25-jarige realityster de kans zichzelf uit te spreken tegen de standpunten van Erica. Toen ze dit niet deed, werd de samenwerking eenzijdig gestopt en deelde het bedrijf de volgende statement op Instagram.
Engeland en Argentinië staan vanavond tegenover elkaar in de tweede halve finale van het WK voetbal 2026.
Wanneer begint het tweede seizoen van De Hygiënepolitie?
10:00Karsu Dönmez is groot fan van dít tv-programma: 'Dat doet hij zo leuk'
09:45Jolande en Barbara uit Ik Vertrek krijgen eigen realityserie
09:09Dit is de startdatum van het tweede seizoen van Zussen
07:53De TV van gisteren: WK-kraker tussen Frankrijk en Spanje massaal bekeken