TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Rachel is de dochter van Dino Soerel, die door justitie beschouwd wordt als 'ongekroonde koning van de onderwereld'. In Brandmerk - Kind van een Gedetineerde vertelt ze aan journalist Menen Seijkens hoe het is om met zo’n vader te leven. Kun je een liefdevolle band opbouwen?
Ze zag als kind regelmatig de foute vrienden van haar vader op bezoek komen. Van de een op andere dag moest hij onderduiken. Rachel probeerde in die periode wel haar vader te blijven zien, al was dat ingewikkeld. Uiteindelijk werd Soerel tot levenslang veroordeeld voor twee moorden.
Rachel vertelde in een interview met Het Parool dat haar vader onterecht in de gevangenis zit. “Mijn vader zweert dat hij onschuldig is en voor mij staat ook buiten kijf dat hij het niet heeft gedaan.”
Brandmerk - Kind van een Gedetineerde is op woensdag 26 februari 2025 om 21:20 uur te zien op NPO 3.
Stephanie van Eer blikt vooruit op Geheime Liefde: 'Ik kon veel van mezelf kwijt in Nora'
09:37De TV van gisteren: afscheid Nicole in Over Mijn Lijk maakt indruk
10:23Soy Kroon (29) tempert presenteerambities: 'Wil meer muziek uitbrengen'
10:07John Williams (56) doet ontboezeming over gezondheid: 'Zonder haar was ik er niet meer geweest'
09:55Op deze datum start het nieuwe seizoen Even tot hier