TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nu is alleen nog de vraag: zullen de twee uit handen zijn gebleven van Giel, Thomas en Stefan?
Lees ook: Ook Lilian Marijnissen en John de Bever in nieuwe afleveringen Het Jachtseizoen
In het tv-programma Het Jachtseizoen is de spanning wekelijks om te snijden voor twee BN'ers. Zij krijgen namelijk een oranje overall aan en moeten vervolgens vier uur lang uit handen blijven van het StukTV-trio. Daarbij is heel veel geoorloofd, maar lang niet alles. De BN'ers mogen bijvoorbeeld slechts twintig minuten in hetzelfde voertuig zitten, enkel naar binnen in openbare gebouwen en hebben geen telefoon of geld op zak.
Dat vraagt dus ook om enorm veel creativiteit, zo weet Bridget Maasland inmiddels als geen ander. In de onderstaande video, die ze zo te zien tijdens de opnames heeft gemaakt, belooft ze de kijkers alvast dat zij en haar RTL Boulevard-collega Clarice Stenger leuke dingetjes in petto hebben. "We moeten namelijk gewoon winnen."
Uit de tweede video blijkt dit alleen makkelijker gezegd dan gedaan. De twee wagen hun leven met een motor inclusief zijspan. "Dit is doodeng. Ik was echt nooit naast mij gaan zitten", aldus Bridget, die gelukkig nog kan lachen.
Benieuwd of de twee het redden? De nieuwe reeks van Het Jachtseizoen is vanaf 25 april te zien op SBS6 en een dag later bij streamingdienst Amazon Prime Video.
Partnerbijdrage
Lone van Roosendaal voedt de hoop op terugkeer Richard van Nooten in GTST
10:13Shownieuws-verslaggever geschrokken van 'dreigende' chauffeur Jan Smit: 'Wij moesten echt opzij springen'
09:41Beelden van koningin Máxima en prinses Alexia op ADE vliegen de wereld over
08:57De TV van gisteren: kijkers laten massaal van zich horen na start Hitster en Nederlands Domste op Super Saturday
06:47Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, The Streamers live in Ziggo Dome 2026, The Gunman