TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nu is alleen nog de vraag: zullen de twee uit handen zijn gebleven van Giel, Thomas en Stefan?
Lees ook: Ook Lilian Marijnissen en John de Bever in nieuwe afleveringen Het Jachtseizoen
In het tv-programma Het Jachtseizoen is de spanning wekelijks om te snijden voor twee BN'ers. Zij krijgen namelijk een oranje overall aan en moeten vervolgens vier uur lang uit handen blijven van het StukTV-trio. Daarbij is heel veel geoorloofd, maar lang niet alles. De BN'ers mogen bijvoorbeeld slechts twintig minuten in hetzelfde voertuig zitten, enkel naar binnen in openbare gebouwen en hebben geen telefoon of geld op zak.
Dat vraagt dus ook om enorm veel creativiteit, zo weet Bridget Maasland inmiddels als geen ander. In de onderstaande video, die ze zo te zien tijdens de opnames heeft gemaakt, belooft ze de kijkers alvast dat zij en haar RTL Boulevard-collega Clarice Stenger leuke dingetjes in petto hebben. "We moeten namelijk gewoon winnen."
Uit de tweede video blijkt dit alleen makkelijker gezegd dan gedaan. De twee wagen hun leven met een motor inclusief zijspan. "Dit is doodeng. Ik was echt nooit naast mij gaan zitten", aldus Bridget, die gelukkig nog kan lachen.
Benieuwd of de twee het redden? De nieuwe reeks van Het Jachtseizoen is vanaf 25 april te zien op SBS6 en een dag later bij streamingdienst Amazon Prime Video.
Partnerbijdrage
Nieuwe meidengroep gezocht in WHO'S NXT
10:45Nieuw EO-programma debuteert op de zondagavond op NPO1
10:04Kristie ontving veel ‘nare berichten’ na deelname De Bondgenoten
09:28Makers van serie Máxima zoeken oudere prinsesjes voor het derde seizoen
08:15De TV van gisteren: Kijkers helemaal klaar met Kyle en Danique in MAFS: ‘Hou er mee op’