TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Britt was de laatste jaren het stralende middelpunt in veel Talpa-programma's: Britts gouwe ouwen, Opgezadeld met Britt, Wie van de 3 en Iedereen is van de wereld. En dat smaakt van beide kanten naar meer.
Britt Dekker tekent daarom een contract voor nog eens drie jaar bij Talpa Network. De komende tijd zal Britt te zien zijn in nieuwe seizoenen van We want more en Wie van de 3. Ze maakt vanaf 23 april haar opwachting in het nieuwe SBS-spelprogramma First & last, dat ze samen met Wie van de 3-collega Martien Meiland presenteert.
Britt: “Ik heb mijn contract, nadat het contract van George was afgelopen, verlengd omdat ik de komende jaren nog hele gave dingen mag doen in alle denkbare categorieën. We want more is een droom die uitkomt, zo’n grote zangwedstrijd presenteren had ik eigenlijk nooit op durven hopen.
First & last met Martien hebben we beide ook heel veel zin in. Hoop wel dat dat goed komt, want het is een grote show van de BBC en de directie verzoekt Martien en mij tijdens de oefenrondes continu dat we de rust moeten bewaren en de leiding moeten houden. Ik zeg dan 'ja doen we' maar denk alleen maar succes, haha, dat wordt nog wat.”
Partnerbijdrage
'Dit is de startdatum van Boerderij Meiland'
11:31Dit zijn de eerste beelden van De Kroesjes
10:29Jim Bakkum belooft veel goeds voor nieuw seizoen Stars on Stage
10:00Mark van Eeuwen: 'Dit laatste seizoen is niet alleen een afscheid van Flikken Rotterdam, maar ook van Cees'
09:37Kerstliefhebbers opgelet: Single Bells is binnenkort weer te streamen