TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Verzorgingstehuizen kampen met een gebrek aan personeel en daardoor schiet het er wat betreft persoonlijke aandacht nogal eens bij in. Aan aandacht hadden de bewoners van verzorgingstehuis Sweelinckhof, in het West-Friese Wognum, de afgelopen tijd geen gebrek.
Britt Dekker organiseert onder andere leuke uitstapjes en gezellige evenementen en laat wensen van bewoners uitkomen. Dat kunnen hele eenvoudige dingen zijn: Een wandelingetje met hond Matzy of samen taarten bakken bijvoorbeeld. Tussendoor heeft de blondine ook nog tijd voor goede gesprekken met de bewoners.
Britt moest de opnamen helaas wel eerder staken dan gepland vanwege de extra veiligheidsmaatregelen voor het coronavirus. De opnames waren nu van 30 januari tot en met 10 maart, maar eigenlijk zou Britt tot 17 april in het verzorgingstehuis blijven.
Britts Gouwe Ouwen is te zien vanaf maandag 6 april om 21.30 uur op SBS6
Britt houdt intussen goed afstand.
Partnerbijdrage
Kijkers geraakt door Sjoerd Pleijsier bij Tijd voor MAX: 'Zo mooi gesproken'
11:45Familie Wildeman wilde graag door met Een Huis Vol
11:32Johan Derksen vindt dat Tim Hofman alleen op effectbejag uit is: 'Sensatiezucht'
10:51Dit programma vervangt Let's Play Ball op SBS6
10:00Beau van Erven Dorens blikt vooruit op Het Antoni van Leeuwenhoek – Over Leven met Kanker: 'Vooral veel geluisterd'