TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Verzorgingstehuizen kampen met een gebrek aan personeel en daardoor schiet het er wat betreft persoonlijke aandacht nogal eens bij in. Aan aandacht hadden de bewoners van verzorgingstehuis Sweelinckhof, in het West-Friese Wognum, de afgelopen tijd geen gebrek.
Britt Dekker organiseert onder andere leuke uitstapjes en gezellige evenementen en laat wensen van bewoners uitkomen. Dat kunnen hele eenvoudige dingen zijn: Een wandelingetje met hond Matzy of samen taarten bakken bijvoorbeeld. Tussendoor heeft de blondine ook nog tijd voor goede gesprekken met de bewoners.
Britt moest de opnamen helaas wel eerder staken dan gepland vanwege de extra veiligheidsmaatregelen voor het coronavirus. De opnames waren nu van 30 januari tot en met 10 maart, maar eigenlijk zou Britt tot 17 april in het verzorgingstehuis blijven.
Britts Gouwe Ouwen is te zien vanaf maandag 6 april om 21.30 uur op SBS6
Britt houdt intussen goed afstand.
Video: Gerard Joling licht tipje van de sluier op over opnames Casa di Beau
10:22De opnames van Love Island VIPS lijken begonnen: deze speculaties doen de ronde
10:00Dit zijn de tv-aanraders van Woeste Grond-actrice Peggy Vrijens: 'Deze serie vond ik geweldig gemaakt'
09:36Video: Maxime Meiland over plannen bij RTL: ‘Mensen gaan verrast zijn’
09:22Alles wat we weten over het vierde seizoen van Dag & Nacht