TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Verzorgingstehuizen kampen met een gebrek aan personeel en daardoor schiet het er wat betreft persoonlijke aandacht nogal eens bij in. Aan aandacht hadden de bewoners van verzorgingstehuis Sweelinckhof, in het West-Friese Wognum, de afgelopen tijd geen gebrek.
Britt Dekker organiseert onder andere leuke uitstapjes en gezellige evenementen en laat wensen van bewoners uitkomen. Dat kunnen hele eenvoudige dingen zijn: Een wandelingetje met hond Matzy of samen taarten bakken bijvoorbeeld. Tussendoor heeft de blondine ook nog tijd voor goede gesprekken met de bewoners.
Britt moest de opnamen helaas wel eerder staken dan gepland vanwege de extra veiligheidsmaatregelen voor het coronavirus. De opnames waren nu van 30 januari tot en met 10 maart, maar eigenlijk zou Britt tot 17 april in het verzorgingstehuis blijven.
Britts Gouwe Ouwen is te zien vanaf maandag 6 april om 21.30 uur op SBS6
Britt houdt intussen goed afstand.
De TV van gisteren: Halftime Show WK beter bekeken dan de finale zelf
09:12Bekijk de samenvatting van de WK Finale tussen Spanje en Argentinië
08:12Kijk hier de Halftime Show van de WK-finale terug
06:47Vanavond op TV: After the flood, De bondgenoten, The Hangover
10:46Rob Goossens valt Johan Derksen (77) aan op leeftijd: 'Raakt steeds vaker de weg kwijt'