TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op vrijdagavond zat Britt bij Pauw om te praten over haar nieuwe programma getiteld Opgezadeld met Britt. Voordat er inhoudelijk op het programma werd ingegaan, wilde Jeroen Pauw ook even weten wat Britt nou precies van de kritiek van Angela de Jong vindt.
"Ik vond het niet erg dat ze over het programma wat dingen schrijft, want ze is tv-recensent. [...] Ik vond het best wel erg als ze over mijn collega's erge dingen zei, maar ik kon nooit op haar reageren omdat ik best wel bang voor haar was", zegt Britt in de talkshow. "Want je bent bang dat ze jou ook pakt. Maar nu ze uiteindelijk ook over mij heeft geschreven, kan ik het wel zeggen", doelt ze op haar Instagram-post waarin ze reageert op de kritiek van Angela.
Britt had vrijdagavond graag in Pauw tegenover Angela gezeten, maar dat was niet het geval. "Ik zei tegen jouw redactie, nodig haar uit, dan kunnen we het haar vragen", doelend op de kritiek die ze op Britt heeft. "Voor de rest wil ik er nu niet teveel over zeggen, want ze kan zich nu niet verdedigen, dat is niet eerlijk."
Angela gaf in haar stukje aan dat ze twijfels bij Britt heeft. "Britt geloof ik eerlijk gezegd niet meer. Ten tijde van haar legendarische Nelson Mandela-uitspraak ging ik er met boter en suiker in. Maar wie zich al tien jaar staande houdt in de listige tv-wereld, is bepaald geen dom blondje. Dat is een slimme zakenvrouw die weet hoe de hazen lopen in Hilversum", zo schreef ze.
Partnerbijdrage
Nieuwe meidengroep gezocht in WHO'S NXT
10:45Nieuw EO-programma debuteert op de zondagavond op NPO1
10:04Kristie ontving veel ‘nare berichten’ na deelname De Bondgenoten
09:28Makers van serie Máxima zoeken oudere prinsesjes voor het derde seizoen
08:15De TV van gisteren: Kijkers helemaal klaar met Kyle en Danique in MAFS: ‘Hou er mee op’