TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Ik word vader! In de loop van 2021 wel te verstaan en alleen in de nieuwe film Zwanger & Co", zo begint hij zijn post. In de film speelt hij onder meer samen met Lieke van Lexmond, Waldemar Torenstra en Imanuelle Grives.
"Hartstikke blij dat ik dit alvast mee mag maken, en met een heerlijke cast", zegt Broekman. Volgens de acteur wordt het een "fantastisch lekkere feel good film waar jullie hopelijk van gaan genieten."
De opnames van de film zijn reeds gestart. Het is de bedoeling dat hij in de loop van 2021 in de bioscoop is te aanschouwen.
Partnerbijdrage
Dit voetbalweekend draait om meer dan alleen de Premier League. Millwall en West Ham United treffen elkaar na jaren weer in een beladen derby, terwijl in Frankrijk Marseille en PSG tegenover elkaar staan in Le Classique. Beide wedstrijden zijn te zien op Viaplay.
Vanavond op TV: Roosen & Borst, Clarkson's farm, Step Brothers
19:19'Vanaf deze maand is Gerard Joling terug met zijn realityserie'
19:04Actrice Ortál Vriend bevallen van eerste kindje
16:19Huwelijk van actrice Sanne Vogel heeft een speciale tv-reünie
14:38Paul uit B&B Vol Liefde bezorgt ernstig zieke Esther een mooie week in Spanje