TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Ik word vader! In de loop van 2021 wel te verstaan en alleen in de nieuwe film Zwanger & Co", zo begint hij zijn post. In de film speelt hij onder meer samen met Lieke van Lexmond, Waldemar Torenstra en Imanuelle Grives.
"Hartstikke blij dat ik dit alvast mee mag maken, en met een heerlijke cast", zegt Broekman. Volgens de acteur wordt het een "fantastisch lekkere feel good film waar jullie hopelijk van gaan genieten."
De opnames van de film zijn reeds gestart. Het is de bedoeling dat hij in de loop van 2021 in de bioscoop is te aanschouwen.
Geraldine Kemper en Eveline Stallaart blikken vooruit op Wie Is de Mol? 2026: 'Nog overweldigender dan op tv'
10:00Gerard Joling over nieuw seizoen Only Joling: 'Schrik soms van hoe kattig ik uit de hoek kan komen'
09:58De TV van gisteren: Eerste Flikken Maastricht zonder Victor Reinier kraait geen victorie
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, Only Joling, Zoolander 2
21:12Malgosia uit B&B Vol Liefde duikt op in The Voice of Holland