TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Ik word vader! In de loop van 2021 wel te verstaan en alleen in de nieuwe film Zwanger & Co", zo begint hij zijn post. In de film speelt hij onder meer samen met Lieke van Lexmond, Waldemar Torenstra en Imanuelle Grives.
"Hartstikke blij dat ik dit alvast mee mag maken, en met een heerlijke cast", zegt Broekman. Volgens de acteur wordt het een "fantastisch lekkere feel good film waar jullie hopelijk van gaan genieten."
De opnames van de film zijn reeds gestart. Het is de bedoeling dat hij in de loop van 2021 in de bioscoop is te aanschouwen.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur