TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Boer Geert - de nieuwe, dus niet te verwarren met 'aardbeien-Geert' uit seizoen 8 van Boer Zoekt Vrouw - doet komende aflevering goede zaken tijdens de speeddate. Dat is de zien in een preview van komende zondag op de site van de datingshow voor agrariërs.
Geert kreeg 79 brieven van BZV-kijkers. Tien van hen zijn uitgenodigd voor de speeddate. De akkerbouwer uit Noord-Brabant blijkt in het echt nog leuker dan op tv, want de vrouwen die Geert 5 minuten mogen spreken, komen na hun ultakorte afspraakje allemaal terug met enkel lovende woorden.
Het fragment zie je hier: op de site van Boer Zoekt Vrouw.
Afgelopen zondag bracht Yvon de brieven langs bij Geert. Hoe dat ging kan je hier nog eens rustig terugkijken.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'