TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Boer Geert - de nieuwe, dus niet te verwarren met 'aardbeien-Geert' uit seizoen 8 van Boer Zoekt Vrouw - doet komende aflevering goede zaken tijdens de speeddate. Dat is de zien in een preview van komende zondag op de site van de datingshow voor agrariërs.
Geert kreeg 79 brieven van BZV-kijkers. Tien van hen zijn uitgenodigd voor de speeddate. De akkerbouwer uit Noord-Brabant blijkt in het echt nog leuker dan op tv, want de vrouwen die Geert 5 minuten mogen spreken, komen na hun ultakorte afspraakje allemaal terug met enkel lovende woorden.
Het fragment zie je hier: op de site van Boer Zoekt Vrouw.
Afgelopen zondag bracht Yvon de brieven langs bij Geert. Hoe dat ging kan je hier nog eens rustig terugkijken.
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
Estavana Polman is druk met haar huiswerk voor Vandaag Inside
15:32Deze twee BN'ers worden genoemd als potentiële deelnemers Expeditie Robinson
13:44Deze Bondgenoot verrast met nieuwe look: 'Voelt fresh'
13:34De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:29Cameraman Het Perfecte Plaatje op Reis heeft moeite met keuzes van Jelka van Houten