TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat vertelt hij in een interview met De Telegraaf. Hij heeft zelfs al in gedachten op welk tijdslot dat dan zou moeten zijn. Carlo: "Of het weer op zondagmiddag Life 4 You zou moeten zijn, weet ik dan weer niet. Met Netflix enzo is dat tijdstip van toen een beetje wég volgens mij. Maar doordeweeks, en dan kijk ik naar het timeslot van Tijd voor MAX, daar zou volgens mij voor een nieuwe Carlo & Irene-show nog wel wat te halen zijn."
Carlo gaat dus voor een dagelijkse show met Irene, al lijkt hem vijf keer in de week wel weer iets te heftig. "Of drie keer", brainstormt hij, "Afgewisseld met een ander duo. Ik weet het niet, ik denk maar hardop, maar dat zou ik wel weer zien zitten." Hij benadrukt wel dat het niet concreet is, en ze samen misschien wel iets heel anders bedenken. Maar volgens hem ziet RTL het wel zitten: "Ik kan me niet voorstellen dat RTL daar geen tijd voor vrij zou willen maken."
Bekijk hier het emotionele afscheid van het duo:
Op deze dertiende dag van onze adventskalender brengen we je zeker geen ongeluk, want we mogen in samenwerking met Kesbeke een rijkgevuld cadeaupakket weggeven.
Nieuwe twist in B&B Vol Liefde: duodaten maakt zijn debuut in het komende seizoen
20:08Dit zijn de afvallers van de vijfde aflevering van The Masked Singer 2025
16:35Inge Ipenburg over het plotselinge vertrek van Ingmar Schrama uit GTST: 'Het heeft me lang beziggehouden'
15:45Deze programma's en films kijk je op tweede kerstdag 2025
15:25Deze programma's en films kijk je op eerste kerstdag 2025