TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Lieve Buddy,
Veel mensen hebben het over je. Ben je nou wel of niet de Mol? Je zwijgt en zegt niets als ik het je op de man af vraag. En het gezicht, dat ik door en door ken van onze vele gesprekken over tv of theater, vertrekt geen spier. Het irriteert me. Ken ik je dan toch niet zo goed, vraag ik me hardop af.
Die leergierige enthousiaste spring-in-’t-veld leerde ik kennen bij de GTST-fandagen die ik destijds presenteerde en waar jij als acteur bij was. Je wilde alles weten over het presentatievak, dat jij ook echt als een vak ziet. Hoe geef je steeds weer een nieuwe kleur aan vragen, tempo, energie, timing? Wanneer hou je je mond of juist niet? Ik hoef me niet gevleid te voelen, want ook Wilfred Genee, Art Rooijakkers en vele anderen vraag je om mee te mogen lopen om zo het vak goed onder de knie te krijgen.
Met welke jongen van jouw leeftijd kan ik uren over de techniek van Jos Brink of Willem Ruis praten zonder in slaap te vallen? En altijd die blik van: vertel het me, ik wil het weten! Alles net zo fanatiek als bij Wie is de Mol?. Het hoge woord moet er maar eens uit: Ik ken weinig mensen die zoveel passie voor tv hebben als jij. Gelukkig viel het ook op bij de mensen van RTL 4 en verder ook nog bij de NPO. Je zou inderdaad best de mol kunnen zijn, maar een winnaar ben je sowieso.
Partnerbijdrage
Na het succes van vorig jaar: Alle kerstcommercials weer in één blok
11:25Dit is de startdatum van het nieuwe NET5-programma Wedding in a Week?
11:05Openhartige Frans Bauer: 'Mijn moeder Wies zit verder in haar dementie'
09:29Welk programma vervangt De Hanslers: van de Piste naar de Playa op SBS6?
09:04Maak je klaar voor de gloednieuwe crimekomedie Blue Murder Motel bij BBC NL