TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Ik was vooraf vooral bang heimwee te krijgen", zo vertelt ze over dit avontuur, dat ze samen aanging met onder meer Roxane Knetemann, Kees Tol en Nicolette Kluijver. "Behalve met mijn kinderen heb ik normaal gesproken ook meerdere keren per dag contact met Ernst (haar man, red.)."
Waar ze vooraf bang voor was, bleek geen werkelijkheid te worden. "Maar het viel mee. Ik maakte elke dag een videootje voor Ernst. Zo kreeg ik toch het gevoel dat hij deelgenoot was en ik hem meenam op mijn reis. Dat ik hem dit bij thuiskomst kon laten zien, vond hij fijn. Hij heeft het meerdere keren bekeken."
Ze zegt in het interview ook dat juist Ernst haar motiveerde om de uitdaging aan te gaan. "Toen ik voor het programma werd gevraagd, was Ernst overigens de eerste die zei dat ik het moest doen. Die reis was eigenlijk zijn droom. Maar ook ik zag dit als een kans, zoiets maak je maar één keer mee."
En spijt heeft Caroline zeker niet: "ik had het voor geen miljoen willen missen."
Over de Oceaan is iedere donderdag om 20.30 uur op RTL 4 te zien. Terugkijken kan via Videoland.
Sam van Royen raakt 'tikkeltje gefrustreerd' als mensen hem een nepo-baby noemen
08:54WNL op Zondag met zomerstop: wanneer is de talkshow weer terug op tv?
08:39De Staatsloterij Show van Hélène krijgt tweede seizoen: vanaf deze datum te zien
07:58De TV van gisteren: Tim Hofman geprezen voor Over Mijn Lijk en kritiek op Eén Tegen 100 zwelt aan
06:47Vanavond op TV: Goliath, Flikken Gent, Bad Times at the El Royale