TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Ik was vooraf vooral bang heimwee te krijgen", zo vertelt ze over dit avontuur, dat ze samen aanging met onder meer Roxane Knetemann, Kees Tol en Nicolette Kluijver. "Behalve met mijn kinderen heb ik normaal gesproken ook meerdere keren per dag contact met Ernst (haar man, red.)."
Waar ze vooraf bang voor was, bleek geen werkelijkheid te worden. "Maar het viel mee. Ik maakte elke dag een videootje voor Ernst. Zo kreeg ik toch het gevoel dat hij deelgenoot was en ik hem meenam op mijn reis. Dat ik hem dit bij thuiskomst kon laten zien, vond hij fijn. Hij heeft het meerdere keren bekeken."
Ze zegt in het interview ook dat juist Ernst haar motiveerde om de uitdaging aan te gaan. "Toen ik voor het programma werd gevraagd, was Ernst overigens de eerste die zei dat ik het moest doen. Die reis was eigenlijk zijn droom. Maar ook ik zag dit als een kans, zoiets maak je maar één keer mee."
En spijt heeft Caroline zeker niet: "ik had het voor geen miljoen willen missen."
Over de Oceaan is iedere donderdag om 20.30 uur op RTL 4 te zien. Terugkijken kan via Videoland.
Winter Vol Liefde België komt naar Videoland: dit is wanneer
12:59Salar uit De Bondgenoten wordt online flink aangepakt: 'Vies vrouwonvriendelijk ventje'
12:11Johan Derksen verheugd met Jumbo-vertrek Frank Lammers: 'Irritante man'
10:55Video: Chess houdt het niet droog na agressieve opdracht in De Bondgenoten
10:00De tv-aanraders van Edsilia Rombley: 'Ik hou van documentaires'