TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Ik was vooraf vooral bang heimwee te krijgen", zo vertelt ze over dit avontuur, dat ze samen aanging met onder meer Roxane Knetemann, Kees Tol en Nicolette Kluijver. "Behalve met mijn kinderen heb ik normaal gesproken ook meerdere keren per dag contact met Ernst (haar man, red.)."
Waar ze vooraf bang voor was, bleek geen werkelijkheid te worden. "Maar het viel mee. Ik maakte elke dag een videootje voor Ernst. Zo kreeg ik toch het gevoel dat hij deelgenoot was en ik hem meenam op mijn reis. Dat ik hem dit bij thuiskomst kon laten zien, vond hij fijn. Hij heeft het meerdere keren bekeken."
Ze zegt in het interview ook dat juist Ernst haar motiveerde om de uitdaging aan te gaan. "Toen ik voor het programma werd gevraagd, was Ernst overigens de eerste die zei dat ik het moest doen. Die reis was eigenlijk zijn droom. Maar ook ik zag dit als een kans, zoiets maak je maar één keer mee."
En spijt heeft Caroline zeker niet: "ik had het voor geen miljoen willen missen."
Over de Oceaan is iedere donderdag om 20.30 uur op RTL 4 te zien. Terugkijken kan via Videoland.
Marco Borsato terug op tv: 'Hierom zei ik ja tegen dit aanbod'
08:17De TV van gisteren: wat deed Angela bij Pauw & De Wit en geen Hélène bij De Oranjezondag
15:00De onbetwiste koningin van de talkshow is overleden. Sonja Barend werd 86 jaar
11:37Kees licht tipje van de sluier op over 'sterrencast' De Bevers-film
11:20Tom Waes zeilt voor nieuw programma naar de Noordpool