TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Het waren maar twee afleveringen. Ik had gedacht: laat het staan. Maar ik heb ook tegen Peter van der Vorst gezegd: ‘Als jij vindt dat het moet gebeuren, dan beweeg ik met je mee’”, zei de 55-jarige Haarlemse zondagavond in RTL Boulevard.
Helemaal zonder werk zit Caroline natuurlijk niet, want na Het spijt me kreeg ze Wie ben ik? toegeschoven door RTL. “De eerste keer dat ik de studio inliep was heel gek. Het was gewoon bijna nostalgisch. Ik ging er zitten en eigenlijk na vijf minuten was het gewoon: ik zit hier gewoon weer! Alsof die 25 jaar er tussenuit was gehaald. Mijn jaar kan niet meer stuk. Ik vind het een cadeau dat ik dit weer mag doen. Het is gewoon leuke televisie en ik wilde weer eens hard lachen.”
Ook ‘haar’ Eén tegen 100 doet het steevast goed bij RTL. Zondagavond trok het programma wederom een keurige 1,1 miljoen kijkers.
Najib en Niama Amhali zinspelen op eigen realityserie: 'Om het échte verhaal te vertellen'
10:23Glennis Grace over rel rond Sleepers: 'Hoop op nieuw seizoen'
10:18Ophef bij Vandaag inside over BBB-crisis: Derksen steunt Mona Keijzer
10:13De TV van gisteren: Alleen The Voice blijft overeind in olympische lawine
06:47Vanavond op TV: Patience, The winner takes it all, Kingpin