TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Het waren maar twee afleveringen. Ik had gedacht: laat het staan. Maar ik heb ook tegen Peter van der Vorst gezegd: ‘Als jij vindt dat het moet gebeuren, dan beweeg ik met je mee’”, zei de 55-jarige Haarlemse zondagavond in RTL Boulevard.
Helemaal zonder werk zit Caroline natuurlijk niet, want na Het spijt me kreeg ze Wie ben ik? toegeschoven door RTL. “De eerste keer dat ik de studio inliep was heel gek. Het was gewoon bijna nostalgisch. Ik ging er zitten en eigenlijk na vijf minuten was het gewoon: ik zit hier gewoon weer! Alsof die 25 jaar er tussenuit was gehaald. Mijn jaar kan niet meer stuk. Ik vind het een cadeau dat ik dit weer mag doen. Het is gewoon leuke televisie en ik wilde weer eens hard lachen.”
Ook ‘haar’ Eén tegen 100 doet het steevast goed bij RTL. Zondagavond trok het programma wederom een keurige 1,1 miljoen kijkers.
Op deze datum zie je een nieuw seizoen van Hunted VIPS
11:10Bart uit Paradise Hotel deelt heftige update over ziekenhuisopname: 'Ik verloor mijn zicht'
10:52Verrassing voor jarige Johan Derksen in Vandaag Inside
10:14Urk!-ster Gerda opgenomen in het ziekenhuis: 'Zoveel pijn'
09:34De TV van gisteren: 'eindelijk' een tafel in RTL Tonight-special, maar kijkers hekelen Beau en Leonie