TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat het Beau van Erven Dorens is gelukt om Armin van Buuren en Quinty Misiedjan te strikken voor Casa di Beau, is knap. Ze hebben het namelijk allebei razend druk. Toch hebben ze tijd vrijgemaakt om zich te laven aan de Costa Smeralda in Sardinië.
De succesvolle muziekproducer Armin van Buuren staat ieder jaar hoog in de lijst met de honderd beste dj’s ter wereld. Hij bracht in januari een nieuw album uit en gaat dit najaar op tournee in Noord- en Zuid-Amerika.
Quinty Misiedjan toerde ook rond, maar dan door Nederland. Voor het quizprogramma Wat een Dag! ging ze dagelijks op pad om live een cheque met een geldbedrag aan een kijker van de show weg te geven. Heerlijk tafelen en poedelen in het zwembad bij Beau in Villa Volpe is hen na dat harde werk wel gegund.
Deze aflevering van Casa di Beau zie je op woensdag 25 september vanaf 20:30 uur op RTL 4.
Johan Derksen nog niet onder de indruk van nieuwe programma Wilfred Genee
07:53De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers raken niet uitgepraat over Fred en Yvonne
06:47Vanavond op TV: We zijn er bijna!, Signed, sealed, delivered, Goodfellas
21:07Kijkers verbazen zich over wending in B&B Vol Liefde-avontuur Fred: 'Wat gebeurt hier?'
16:22Lisette Wellens vertrekt na negen jaar bij omroep WNL en stopt met presentatie Goedemorgen Nederland