TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat vertelde een van de hoofdrolspeelsters van de serie, Anne-Mieke Ruyten, donderdag in de ochtendshow van Radio 10.
Anne-Mieke Ruyten vertelt dat een groot deel van de oude cast wil dat de comedyserie opnieuw wordt gemaakt. ''John Jones, Joost Buitenweg, Elle van Rijn en ik'', concludeert Ruyten. Niet iedereen zou kunnen meedoen aan de terugkeer van de serie. ''Bea Meulman, Rietje in de serie, is helaas al overleden. En Jules Royaards, Nol in de serie, zit in een verzorgingshuis, dus die zou dat niet meer kunnen."
In de ochtendshow van Radio 10 zegt Anne-Mieke Ruyten dat zij en Elle van Rijn al een idee hebben voor een nieuwe versie van SamSam. "Alleen wordt er geen sitcom meer gemaakt in Nederland. Zo met publiek, dat vonden wij juist het allerleukst", aldus Ruyten. "Maar ik denk ook weleens: alles komt in golven, dus misschien komt de sitcom wel weer een keer terug."
De Nederlandse comedyserie SamSam maakte zijn debuut op RTL4 in 1994. Later werd de serie ook op Veronica en Yorin uitgezonden. In totaal zijn er 130 afleveringen gemaakt, verdeeld over 10 seizoenen. In 2003 stopte de comedyserie. De serie draait om vier jongeren die een bovenverdieping en zolderkamer huren van een ouder stel. Dit oudere stel kan het niet laten om zich zo nu en dan te bemoeien met de jonge huurders.
SamSam is momenteel, met uitzondering van seizoen 3, te streamen op Videoland. Of er echt een comeback van de serie komt, blijft nog even afwachten.
GTST zoekt figuranten via bijzondere Videoland-prijsvraag
10:17Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse