TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat vertelde een van de hoofdrolspeelsters van de serie, Anne-Mieke Ruyten, donderdag in de ochtendshow van Radio 10.
Anne-Mieke Ruyten vertelt dat een groot deel van de oude cast wil dat de comedyserie opnieuw wordt gemaakt. ''John Jones, Joost Buitenweg, Elle van Rijn en ik'', concludeert Ruyten. Niet iedereen zou kunnen meedoen aan de terugkeer van de serie. ''Bea Meulman, Rietje in de serie, is helaas al overleden. En Jules Royaards, Nol in de serie, zit in een verzorgingshuis, dus die zou dat niet meer kunnen."
In de ochtendshow van Radio 10 zegt Anne-Mieke Ruyten dat zij en Elle van Rijn al een idee hebben voor een nieuwe versie van SamSam. "Alleen wordt er geen sitcom meer gemaakt in Nederland. Zo met publiek, dat vonden wij juist het allerleukst", aldus Ruyten. "Maar ik denk ook weleens: alles komt in golven, dus misschien komt de sitcom wel weer een keer terug."
De Nederlandse comedyserie SamSam maakte zijn debuut op RTL4 in 1994. Later werd de serie ook op Veronica en Yorin uitgezonden. In totaal zijn er 130 afleveringen gemaakt, verdeeld over 10 seizoenen. In 2003 stopte de comedyserie. De serie draait om vier jongeren die een bovenverdieping en zolderkamer huren van een ouder stel. Dit oudere stel kan het niet laten om zich zo nu en dan te bemoeien met de jonge huurders.
SamSam is momenteel, met uitzondering van seizoen 3, te streamen op Videoland. Of er echt een comeback van de serie komt, blijft nog even afwachten.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
De Bondgenoten weten het zeker: Nederland gaat winnen
14:25Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
13:44Joop van den Ende geëerd met de Gouden Televizier Oeuvre-Ring
13:25Marieke Elsinga ramde lantaarnpaal nadat ze in slaap viel achter het stuur
11:31Tygo Gernandt komt met nieuwe reportageserie