TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dik 1,1 miljoen mensen genoten afgelopen vrijdag van de eerste aflevering van Only Joling, de nieuwe reallifesoap van Gerard Joling op RTl4. Een van hen was Catherine Keyl en waar veel mensen lyrisch waren over de eerste aflevering geldt dat niet helemaal voor de voormalig talkshowkoningin: 'Laat ik zeggen dat de combi Gordon-Joling toch een hele goede was.' Au!
Catherine werd naar Only Joling gevraagd in het zondagochtend-programma Business Class van Harry Mens, waarin zij geregeld samen op opvallende wijze het nieuws bespreken. En niet zelden wordt er ook aardig wat gekibbeld tussen de twee.
Catherine Keyl heeft de hele uitzending van Only Joling gekeken, die zo'n anderhalf uur duurde, en had daar duidelijk wat moeite mee: 'Ik vond het heel lang.' Daarin vindt ze Harry Mens overigens aan haar zijde: 'Ik vond het best wel interessant maar een uurtje zou maximaal zijn geweest', vult hij aan.
Zijn ze hierna klaar met de kritiek? Nee hoor. Catherine vond het namelijk ook niet erg inhoudelijk allemaal: 'Ik had wel een inhoudelijke redacteur erbij willen hebben, bij dat programma. Ik weet niet of die erbij zat maar ik heb het in ieder geval niet gemerkt.' Zo, die kunnen RTL4 en Gerard in hun zak steken.
Business Class zie je iedere zondag om 10:30 uur op RTL7. Only Joling is op vrijdagavond om 20:00 uur te zien op RTL4.
Deze gebeurtenis zien we in het tweede seizoen van Máxima
11:11Video: Vandaag Inside heeft plots óók last van stroomuitval
10:21Art Rooijakkers geeft update: wanneer keert hij terug bij Nieuws van de Dag?
09:59Wanneer is de laatste aflevering van I Kissed a Girl te zien?
09:10Eurovisie Songfestival 2025: dit is wanneer Claude moet repeteren