TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Catherine schreef in haar column in de Telegraaf o.a. dat ze niet kon zitten, maar tien passen kon lopen en verder alleen maar liggen. Doktoren hadden intussen geen idee wat ze mankeerde. De voorlopige conclusie van de artsen in een ziekenhuis in Hilversum was dat Catherine leed aan een slijmbeursontsteking. Maar er blijkt toch iets anders aan de hand.
Catherine vertelt aan het blad Story dat een second opinion bij Bergman Clinics uitwijst dat ze hernia in haar onderrug heeft. En dat terwijl het ziekenhuis eerder een hernia uitsloot. "Ik krijg nu met spoed een injectie waardoor de pijn zal afnemen." Dat stemt de presentatrice vrolijk, maar ze heeft nog wel een appeltje te schillen met het ziekenhuis.
Nadat een paar weken geleden de pijn niet meer te harden viel, belde ze voor een telefonisch consult. De arts weigerde vervolgens aan de telefoon te komen. "En de assistente liet me weten dat ik over drie weken weer een afspraak had. Dat is toch verschrikkelijk? Tegen die arts van het Tergooi Ziekenhuis ga ik zeker een klacht indienen." Hopelijk is Catherine er snel weer helemaal bovenop.
Dionne Stax teleurgesteld over verdwijnen eigen programma: 'Heel pijnlijk'
09:04Dit zijn de eerste beelden van Bureau Groningen
08:44De TV van gisteren: Gouden Televizier-Ring Gala blijft kijkcijferhit, maar levert fors in ten opzichte van vorig jaar
06:47Vanavond op TV: De Bauers, een nieuwe fase, Dokter Deen, 65
06:00Zo stream je het tweede seizoen van de streaming-editie van Wie Is de Mol? helemaal gratis