TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het tweede seizoen van Eén Grote Familie is vanaf zaterdag 24 mei te bingen bij Videoland. Het eerste seizoen is ook nog te zien op de streamingdienst.
"Het is veel voller en chaotischer", aldus Lykele. Chantal: "En gek genoeg zorgen de kinderen daar niet voor. We spelen nu wel iets wat wij, en heel veel mensen met ons, niet zouden doen in het echte leven."
Voor Chantal Janzen is een tweede seizoen van deze serie een droom die uitkomt. Zelf heeft ze ook een samengesteld gezin, waar ook met de ouders van de kinderen die niet haar DNA hebben, een goede band is. "De dynamiek dat je overal rekening mee moet houden. Als een soort poppenspeler zit dat met allemaal touwtjes aan je vast. En eigenlijk, mijn personage knipt nu al die touwtjes even door. Dus die denkt alleen maar aan zichzelf. En dat herken ik weer helemaal niet, maar dat is juist leuk om te spelen."
Het belooft dus een interessant seizoen te worden en daar zegt Chantal nog iets meer over. "Er zijn twee behoorlijke verrassingen, plottwists, naarmate het seizoen vordert." Wat deze zijn, dat zien we dus vanaf 24 mei. Wel werd bekend al eerder dat Juliette van Ardenne is toegevoegd aan de cast. Mogelijk dat zij er iets mee te maken heeft.
Zien: Emma Kok brengt prachtige ode aan Jade Kops in De Tafel van Gert
14:45Ewout Genemans voor nieuwe docu naar Los Angeles: 'Dit gaan we doen'
13:28Malou Petter: 'Ik kom terug op televisie'
12:11Bente verklapt hoe het er achter de schermen bij Beste Zangers aan toegaat
11:15Bekende stem Michiel Koudstaal (51) overleden