TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met een Frans accent, richtte Chantal zich voor het oog van 3,5 miljoen Nederlandse kijkers en de rest van Europa en iets daarbuiten tot de C'est La Vie-zanger: "Claude, laat ze maar lullen."
Daar is natuurlijk geen woord Frans aan, maar wie Nederlands verstaat snapt de bemoedigende knipoog die Chantal uitdeelde. "Wat kan die meid goed Frans spreken hè", klinkt het onder meer op X. Douze points dus voor de humor van Chantal, maar zij was er zelf om die twaalf punten namens de Nederlandse vakjury uit te delen aan Oostenrijk. Je kunt het fragment hieronder terugkijken:
Wat kan die meid goed Frans spreken hé ?? #ChantalJanzen #eurovision #songfestival2025 — Wendy VerschoorDamen (@WendyVD68) May 17, 2025
Ahahaa claud laat ze maar lullen #chantaljanzen — johan ?? (@johan1970nl) May 17, 2025
Laat ze maar lullen ???? #chantaljanzen #Eurovision2025 #esc2025 #esf2025 #songfestival — Marijke Beintema (@msbeintema) May 17, 2025
Chantal presenteerde in 2021 zelf het Songfestival met Jan Smit, Edsilia Rombley en Nikkie de Jager. De jurk die ze zaterdagavond droeg, was van de hand van dezelfde ontwerper die destijds ook een van haar jurken ontwierp. TVgids.nl sprak Chantal hier onder meer over:
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Olcay Gulsen kondigt huwelijk aan tijdens mediarel met ex Ruud de WIld
09:23Productie Woeste Grond houdt auditiedag voor nieuw talent
09:09Vandaag inside buitengewoon kritisch op Bram Bakker na Javier Guzman incident
06:00Programma Olympische Winterspelen zaterdag 14 februari
16:44Alex uit Over Mijn Lijk gaat naar hospice: 'Nieuwe fase in emotionele achtbaan'