TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Met een Frans accent, richtte Chantal zich voor het oog van 3,5 miljoen Nederlandse kijkers en de rest van Europa en iets daarbuiten tot de C'est La Vie-zanger: "Claude, laat ze maar lullen."
Daar is natuurlijk geen woord Frans aan, maar wie Nederlands verstaat snapt de bemoedigende knipoog die Chantal uitdeelde. "Wat kan die meid goed Frans spreken hè", klinkt het onder meer op X. Douze points dus voor de humor van Chantal, maar zij was er zelf om die twaalf punten namens de Nederlandse vakjury uit te delen aan Oostenrijk. Je kunt het fragment hieronder terugkijken:
Wat kan die meid goed Frans spreken hé ?? #ChantalJanzen #eurovision #songfestival2025 — Wendy VerschoorDamen (@WendyVD68) May 17, 2025
Ahahaa claud laat ze maar lullen #chantaljanzen — johan ?? (@johan1970nl) May 17, 2025
Laat ze maar lullen ???? #chantaljanzen #Eurovision2025 #esc2025 #esf2025 #songfestival — Marijke Beintema (@msbeintema) May 17, 2025
Chantal presenteerde in 2021 zelf het Songfestival met Jan Smit, Edsilia Rombley en Nikkie de Jager. De jurk die ze zaterdagavond droeg, was van de hand van dezelfde ontwerper die destijds ook een van haar jurken ontwierp. TVgids.nl sprak Chantal hier onder meer over:
Partnerbijdrage
Het is dit weekend tijd voor de laatste race in de triple header. Het Formule 1-circus reist verder af naar het zuiden voor de Grand Prix van Spanje.
Papa Jay uit Een Huis Vol wordt opnieuw vader
06:47Vanavond op TV: Black Lives Matter: 5 jaar later, FBI: Most wanted, Get Smart
12:21MAFS-Maarten is dolgelukkig met nieuwe liefde
10:10Eva van Dongen is back, Angela Schijf weer in haar Flikken-rol gekropen
09:43Op deze datum keert 2 voor 12 terug op televisie