TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Maandag werd bekend dat Blow Up een tweede seizoen krijgt, maar dat zal zonder Chantal Janzen zijn.
Martijn Krabbé moet dus op zoek naar een nieuwe presentatiepartner. Of hij doet het alleen, dat kan ook nog.
In Blow Up gaan ballonartiesten de strijd met elkaar aan om de mooiste kunstwerken van ballonnen te maken. Elke week valt er iemand af en de winnaar gaat naar huis met een flinke geldprijs. De kijkcijfers van het eerste seizoen maakten de verwachtingen niet helemaal waar, maar RTL 4 durft het aan om nog een seizoen te maken.
Lees ook: Nieuw seizoen voor ballonnenspektakel Blow Up
_______________________________________________________________________________
Elke dag de beste tv, film en serie-tips direct in je mailbox? Meld je aan voor onze nieuwsbrief:
_______________________________________________________________________________
In het eerste seizoen verscheen presentatrice Chantal Janzen tijdens een van de opdrachten in haar bekende gouden Songfestival-jurk, die voor de gelegenheid volledig van ballonnen was gemaakt. Dat gaan we dus niet nog een keer zien. Volgens AD.nl heeft Chantal het namelijk veel te druk met andere dingen. Er is geen ruimte in haar agenda om de opnames van het tweede Blow Up-seizoen te kunnen doen. Of de presentatrice vervangen wordt is nog niet bekend.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur