TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Maandag werd bekend dat Blow Up een tweede seizoen krijgt, maar dat zal zonder Chantal Janzen zijn.
Martijn Krabbé moet dus op zoek naar een nieuwe presentatiepartner. Of hij doet het alleen, dat kan ook nog.
In Blow Up gaan ballonartiesten de strijd met elkaar aan om de mooiste kunstwerken van ballonnen te maken. Elke week valt er iemand af en de winnaar gaat naar huis met een flinke geldprijs. De kijkcijfers van het eerste seizoen maakten de verwachtingen niet helemaal waar, maar RTL 4 durft het aan om nog een seizoen te maken.
Lees ook: Nieuw seizoen voor ballonnenspektakel Blow Up
_______________________________________________________________________________
Elke dag de beste tv, film en serie-tips direct in je mailbox? Meld je aan voor onze nieuwsbrief:
_______________________________________________________________________________
In het eerste seizoen verscheen presentatrice Chantal Janzen tijdens een van de opdrachten in haar bekende gouden Songfestival-jurk, die voor de gelegenheid volledig van ballonnen was gemaakt. Dat gaan we dus niet nog een keer zien. Volgens AD.nl heeft Chantal het namelijk veel te druk met andere dingen. Er is geen ruimte in haar agenda om de opnames van het tweede Blow Up-seizoen te kunnen doen. Of de presentatrice vervangen wordt is nog niet bekend.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
13:44Joop van den Ende geëerd met de Gouden Televizier Oeuvre-Ring
13:25Marieke Elsinga ramde lantaarnpaal nadat ze in slaap viel achter het stuur
11:31Tygo Gernandt komt met nieuwe reportageserie
10:26De eerste beelden van de veelbelovende Nederlandse dramaserie BASTA zijn er eindelijk!