TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De show met creaties van ballonnen was dit jaar vanaf juni voor het eerst op de buis te zien bij RTL4. De presentatie was in handen van Chantal Janzen en Martijn Krabbé.
Verschillende ballonartiesten gingen wekelijks de strijd met elkaar aan om het meest originele kunstwerk van ballonnen te creëren. In het eerste seizoen moesten deelnemers bijvoorbeeld in de halve finale in veertien uur werk een jurk maken van ballonnen met een bijbehorende diadeem. Als inspiratie droeg presentatrice Chantal Janzen die aflevering een jurk die ze ook aan had op het Eurovisie Songfestival, maar dan gemaakt van ballonnen.
_______________________________________________________________________________
Elke dag de beste tv, film en serie-tips direct in je mailbox? Meld je aan voor onze nieuwsbrief:
_______________________________________________________________________________
De winnaar van het eerste seizoen was Denise. Zij ging met een geldprijs naar huis van 25.000 euro nadat zij een praalwagen van ballonnen had gemaakt. En dat het een succes is van EndemolShine Nederland, is wel duidelijk. Het format werd verkocht aan Australië, Nieuw-Zeeland en Duitsland en wordt op de Mipcom, de televisiebeurs in Cannes, gepresenteerd.
Partnerbijdrage
B&B Vol Liefde Petra en Lieske hinten op eigen tv-programma
10:12Manuel Venderbos hoopt op comeback bij Shownieuws in 2026: 'Nog stille hoop'
10:09De streamingtip van de week: Goodbye June op Netflix
09:33Cheyenne Löhnen verrast door GTST-exit: 'Ik had graag langer willen blijven'
08:17De TV van gisteren: Kijkers vol lof over interview van Humberto Tan met Martijn Krabbé