TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zij neemt dan het stokje over van Edson da Graça en zijn The Floor.
Lees ook: RTL komt onverwacht met nieuwe afleveringen van Beat the Champions
In Beat the Champions is de spanning al vanaf het eerste moment om te snijden. Een onbekende deelnemers krijgt namelijk in de eerste fase van het spel vijf vragen: hoe meer vragen hij of zij goed heeft, hoe hoger zijn of haar startkapitaal. Vervolgens neemt deze persoon het op tegen een team van vijf superquizzers en daarin geldt dat hoe meer Champions hij durft uit te dagen, hoe groter het te winnen geldbedrag, maar ook hoe groter het risico om alles te verliezen.
De afgelopen jaren bestond het team van Champions uit Diederik Jekel, Nynke de Jong, Devrim Aslan, Abel Gilsing en Cindy Hemink. Of dat dit jaar ook zo is, blijft nog even de vraag. RTL wilde een paar maanden geleden alleen nog vertellen dat er in 2024 'een vernieuwde versie van het format' van start gaat. Vandaar dat er eind december nog oude afleveringen werden uitgezonden.
Het duurt nog even, maar op zondag 10 maart is het dan zover. Beat the Champions is vanaf dat moment iedere zondag om 20:00 uur te zien op RTL4.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk