TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL Boulevard trachtte Chantal voor de camera te krijgen dinsdag, maar de 41-jarige presentatrice houdt zich enkel bij het uitgegeven persbericht nadat bekend werd dat zij de presentatie van Oh, wat een jaar! op zich neemt.
“Peter van der Vorst heeft mij gevraagd dit programma voor RTL 4 te presenteren en dat vind ik een eer. Een show waarin mijn liefde voor zang, dans en presenteren samenkomt, is niet alleen een prachtig vooruitzicht, maar ook een logische stap in mijn carrière bij RTL”, zei Chantal in de verklaring.
Chantal besluit dus om niet in de vlek te wrijven. De wisseling van de wacht bij de presentatie is overigens niet de enige verandering bij Oh, wat een jaar! Teamcaptain Jeroen van Koningsbrugge, met wie Linda ook samenwerkt bij Ik hou van Holland, is solidair aan zijn collega en wordt vervangen door Carlo Boszhard. Ruben Nicolai daarentegen blijft wel aan bij Oh, wat een jaar!
Video: Hoe zit het nu tussen Lieske en Petra uit B&B Vol Liefde 2025?
11:20Terugkijken: Ilse DeLange brengt een eerbetoon aan alle overleden sterren
11:19Patty Brard over nieuwe aanbiedingen: 'Het is natuurlijk altijd een eer als je wordt gevraagd'
11:01Barry Atsma ontroerd: 'Zo'n mooi eerbetoon aan mijn broer'
10:22Emma Wortelboer verklapt: derde seizoen met Maarten van Rossem komt eraan