TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Meilandjes zijn al sinds vorig jaar zomer bezig het kasteeltje onder de rook van Limoges van de hand te doen. Steeds ketst de koop af, daarom blijft de verkoopprijs dalen.
Vorig jaar juni kwam het pand op de markt voor 1,25 miljoen euro. Toen voor dat prijskaartje niemand toehapte, zakte de prijs naar 998.000 euro. Even leken de Meilandjes mazzel te hebben toen een investeerder zich meldde. De deal leek rond en de familie reisde zelfs af naar Frankrijk om feestelijk afscheid te nemen van de locatie waar hun tv-succes begon. Korte tijd later trok de koper zich toch terug.
De Meilandjes werken inmiddels via een lokale makelaar, maar ook dat zorgt nog niet voor een succesmatch. Reden om een slordig twee ton van de prijs af te halen. Op social media maakte de familie kenbaar dat de huidige vraagprijs voor chateau Marillaux 795.0000 euro kosten koper is.
Partnerbijdrage
Aan topvoetbal geen gebrek dit weekend. In Duitsland begint Bayern München aan een nieuw Bundesliga-seizoen en in de Premier League wacht de clash tussen Aston Villa en Arsenal. Je ziet het allemaal live op Viaplay.
De TV van gisteren: Kijkers zien beledigde Mireille in B&B Vol Liefde
06:47Vanavond op TV: NPO Doc: De non en de wegwerpkinderen, Payback: Hoe ver zou jij gaan?, Red Heat
21:13Jeangu Macrooy over Songfestival-boycot AVROTROS: 'Heel sterk, maar niet leuk' (video)
18:50Het is tijd voor de eerste tussenstand van de Gouden Televizier-Ring 2026
15:30Het vijftiende seizoen van Urk! heeft eindelijk een startdatum