TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Meilandjes zijn al sinds vorig jaar zomer bezig het kasteeltje onder de rook van Limoges van de hand te doen. Steeds ketst de koop af, daarom blijft de verkoopprijs dalen.
Vorig jaar juni kwam het pand op de markt voor 1,25 miljoen euro. Toen voor dat prijskaartje niemand toehapte, zakte de prijs naar 998.000 euro. Even leken de Meilandjes mazzel te hebben toen een investeerder zich meldde. De deal leek rond en de familie reisde zelfs af naar Frankrijk om feestelijk afscheid te nemen van de locatie waar hun tv-succes begon. Korte tijd later trok de koper zich toch terug.
De Meilandjes werken inmiddels via een lokale makelaar, maar ook dat zorgt nog niet voor een succesmatch. Reden om een slordig twee ton van de prijs af te halen. Op social media maakte de familie kenbaar dat de huidige vraagprijs voor chateau Marillaux 795.0000 euro kosten koper is.
Tina Nijkamp nijdig op jubilerend BNNVARA om uitsluiting Matthijs van Nieuwkerk
06:47Vanavond op TV: The ex-wife, De alleskunner vips, If
21:47Oud-Mol Thomas Cammaert over jubileumversie Wie is de Mol?: 'Gaat iets unieks gebeuren'
15:41Tweede seizoen Máxima opent festival in Miami
15:01Tweede operatie van presentator Eddy Zoëy zit erop