TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Meilandjes zijn al sinds vorig jaar zomer bezig het kasteeltje onder de rook van Limoges van de hand te doen. Steeds ketst de koop af, daarom blijft de verkoopprijs dalen.
Vorig jaar juni kwam het pand op de markt voor 1,25 miljoen euro. Toen voor dat prijskaartje niemand toehapte, zakte de prijs naar 998.000 euro. Even leken de Meilandjes mazzel te hebben toen een investeerder zich meldde. De deal leek rond en de familie reisde zelfs af naar Frankrijk om feestelijk afscheid te nemen van de locatie waar hun tv-succes begon. Korte tijd later trok de koper zich toch terug.
De Meilandjes werken inmiddels via een lokale makelaar, maar ook dat zorgt nog niet voor een succesmatch. Reden om een slordig twee ton van de prijs af te halen. Op social media maakte de familie kenbaar dat de huidige vraagprijs voor chateau Marillaux 795.0000 euro kosten koper is.
Partnerbijdrage
Een simpele opdracht, een tikkende klok en vijf comedians die er ieder hun eigen draai aan geven. In het nieuwe RTL4-programma Taskmaster leidt Arjen Lubach de hilarische chaos in goede banen.
Fans moeten heel lang wachten op The Masked Singer en The Voice of Holland
09:40Video: De Bauers vertellen over het nieuwe seizoen met kersverse gezinsleden
09:25De Kroesjes komen eraan: startdatum realityserie Wolter Kroes bekend
09:02Alle gasten van nieuw seizoen Casa di Beau bekend: deze BN’ers schuiven aan
08:16De TV van gisteren: Kijkers zien beledigde Mireille in B&B Vol Liefde