TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Meilandjes zijn al sinds vorig jaar zomer bezig het kasteeltje onder de rook van Limoges van de hand te doen. Steeds ketst de koop af, daarom blijft de verkoopprijs dalen.
Vorig jaar juni kwam het pand op de markt voor 1,25 miljoen euro. Toen voor dat prijskaartje niemand toehapte, zakte de prijs naar 998.000 euro. Even leken de Meilandjes mazzel te hebben toen een investeerder zich meldde. De deal leek rond en de familie reisde zelfs af naar Frankrijk om feestelijk afscheid te nemen van de locatie waar hun tv-succes begon. Korte tijd later trok de koper zich toch terug.
De Meilandjes werken inmiddels via een lokale makelaar, maar ook dat zorgt nog niet voor een succesmatch. Reden om een slordig twee ton van de prijs af te halen. Op social media maakte de familie kenbaar dat de huidige vraagprijs voor chateau Marillaux 795.0000 euro kosten koper is.
Partnerbijdrage
Winnen: maak kans op de FIFA World Cup van LEGO
00:15Winter vol liefde ster-Antine onthult nieuwe liefde: 'Hij geeft me heel veel rust'
00:09Leontien van Moorsel rekent hard af met Chris Woerts na omstreden Tour-uitspraken
20:26Opnames realityserie Wolter Kroes starten binnenkort
16:22Hassan Slaby keert terug in GTST