TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Briljant! is een soort Beste idee van Nederland maar dan meer gericht op maatschappelijke problemen. Voor de rest is het vergelijkbaar; mensen mogen hun uitvindingen pitchen. In Briljant! doen ze dat voor een tienkoppig panel van experts uit de vakgebieden lifestyle, eco en technologie.
Een van hen is Cindy Pielstroom, jarenlang het gezicht van Call TV en de televisiezender Yorin. Cindy was vooral bekend omdat ze iedere week een nieuwe kleur haar had. Tegenwoordig is ze creatief directeur van evenementenbureau Connecting People. Een aantal van de andere experts zijn Diederik Jekel, Vivianne Bendermacher (deskundige bij RTL Boulevard) en ondernemer Ruud Koornstra.
Wat voor soort ideeën we kunnen verwachten? Van apps voor het upcyclen van tweedehands kleding, een natuurlijk brandblusmiddel en kweekvleesburgers tot dynamostroken op de snelweg, steunkousen van slim textiel en natuurlijke batterijen voor pacemakers. Per aflevering nomineren de experts één concept, waarna een stemronde van het publiek volgt. Degene met de meeste publieksstemmen krijgt 10.000 euro.
Briljant! is vanaf maandag 9 maart om 21.25 uur te zien bij RTL 4.
Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'
10:08Je ziet het nieuwste seizoen van Down the Road (België) nu bij NPO Start
09:25Oud-deelnemer Chantal had wel willen trouwen met Rob in Married at First Sight
09:15De TV van gisteren: de kijkers van Heel Holland Bakt Elke Dag ergeren zich groen en geel aan deelnemer Rik
20:01Videoland deelt trailer Kees Flodder vol bekende gezichten