TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Giel de Winter, Thomas van der Vlugt en Stefan Jurriens hebben niemand minder dan Daan Schuurmans weten te strikken voor hun nieuwe spelshow.
Dat wordt vast heel leuk!
Als je de jongens van StukTV een beetje volgt dan ken je vast hun spelshow De Kluis wel. Hierin probeert een groep van drie bekende 'overvallers' goudstaven te stelen uit kluizen die bewaakt worden door Giel, Thomas en Stefan. De grote vraag is of de boeven de jongens te slim af kunnen zijn en er met de buit vandoor kunnen gaan. Dit format wordt nu samen met Daan Schuurmans nieuw leven ingeblazen.
In De Kluis: Het Masterplan proberen namelijk zes bekende overvallers 'de kraak van de eeuw' te zetten. Een geniaal plan is hiervoor essentieel en dus is er iemand nodig die alles in goede banen leidt: Daan Schuurmans. Hij zet samen met de bende boven alles op alles om een door StukTV zwaarbeveiligd bankgebouw te beroven.
"Thuis zijn we groot fan van StukTV en de rol van mastermind is een enorme uitdaging. We gaan letterlijk voor goud", aldus Daan over de spelshow. Welke overvallers hij gaat aansturen wordt later bekend.
De Kluis: Het Masterplan zie je vanaf 1 maart 2025 wekelijks bij Videoland.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten