TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Giel de Winter, Thomas van der Vlugt en Stefan Jurriens hebben niemand minder dan Daan Schuurmans weten te strikken voor hun nieuwe spelshow.
Dat wordt vast heel leuk!
Als je de jongens van StukTV een beetje volgt dan ken je vast hun spelshow De Kluis wel. Hierin probeert een groep van drie bekende 'overvallers' goudstaven te stelen uit kluizen die bewaakt worden door Giel, Thomas en Stefan. De grote vraag is of de boeven de jongens te slim af kunnen zijn en er met de buit vandoor kunnen gaan. Dit format wordt nu samen met Daan Schuurmans nieuw leven ingeblazen.
In De Kluis: Het Masterplan proberen namelijk zes bekende overvallers 'de kraak van de eeuw' te zetten. Een geniaal plan is hiervoor essentieel en dus is er iemand nodig die alles in goede banen leidt: Daan Schuurmans. Hij zet samen met de bende boven alles op alles om een door StukTV zwaarbeveiligd bankgebouw te beroven.
"Thuis zijn we groot fan van StukTV en de rol van mastermind is een enorme uitdaging. We gaan letterlijk voor goud", aldus Daan over de spelshow. Welke overvallers hij gaat aansturen wordt later bekend.
De Kluis: Het Masterplan zie je vanaf 1 maart 2025 wekelijks bij Videoland.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Linda de Mol presenteert nieuwe quizshow Postcode Loterij In de Ring
08:34RTL verplaatst B&B Vol Liefde: De Aftrap
08:00Carlo Boszhard haalt herinneringen op aan Viola Holt: 'Het gemak waarmee zij schakelde, was meesterlijk'
07:58Opsporing Verzocht verhuist naar de maandagavond
07:53De TV van gisteren: Laatste aflevering Chateau Meiland scoort prima kijkcijfers