TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dave Roelvink heeft in de nacht van maandag op dinsdag een auto-ongeluk gehad. De realityster reed de peperdure Lamborghini van een vriend total loss, maar is er zelf zonder kleerscheuren vanaf gekomen.
Op Instagram deelt hij een foto van de auto, waar nog maar weinig van over is. "Na het wegslippen van de auto ben ik vannacht de macht over het stuur verloren", schrijft hij erbij. "God zij dank ben ik er vrijwel zonder letsel vanaf gekomen."
De eigenaar van de Lamborghini, een vriend van Dave, reageert ook op zijn Instagram op het ongeval. Hij schrijft: "Gelukkig dat er niks met jou is gebeurd, bro. Alles komt goed en alles gebeurt met een reden, materiaal is vervangbaar en een leven niet."
Dave Roelvink is de zoon van volkszanger Dries Roelvink.
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
Eindelijk frictie in Winter Vol Liefde: 'Ik kom niet voor de Harm-show'
13:45Jeroen Woe (Even Tot Hier) geveld door nare buikontsteking: voorstellingen geannuleerd
13:21Mathilde uit URK! onderging maagverkleining: 'Nacht in ziekenhuis'
13:06Wilfred Genee: 'Merel Ek is ordinair maar jij bent dat niet'
12:33Joop van den Ende: 'Dit beloofde ik Rob de Nijs tijdens zijn laatste dagen'