TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ook dit jaar is het SBS 6 weer gelukt om tientallen vips de strijd met elkaar aan te laten gaan in De Alleskunner Vips. Dit jaar behoren onder meer Emile Ratelband, Edvard Niessing (voor de tweede keer) en Maribelle Kwakman tot de deelnemers.
Rogier Smit, bekend van Paleis voor een Prikkie, was in de eerste aflevering te zien, maar verdween daarna geruisloos uit het programma. Hij is door de productie naar huis gestuurd omdat hij na een beschuldiging van valsspelen onacceptabel gedrag vertoonde.
Voor de liefhebbers van het programma is er goed nieuws: ook dit jaar komt er weer een kersteditie. Hierin strijden veertien vips, onder wie Sergio Vyent en Mari van de Ven, om de titel van alleskunner. Dit doen zij door spellen met een kerstthema te spelen. Benieuwd naar meer hierover? Lees dan vooral dit artikel.
De Alleskunner VIPS zie je ieder zaterdag om 21:30 uur op SBS6.
Jessica Villerius maakt documentaire over Christa Pike, van wie executie deze week mislukte
13:14Miljuschka Witzenhausen reist langs het Romeinse Rijk in nieuwe Disney+-serie
10:33Prime Video deelt trailer van LOL: Last One Laughing Halloween Special
10:00Mariska Bauer kiest eindelijk voor zichzelf: 'Ik maak nu ruimte voor mijn dromen'
09:32EO-programma Een Buitengewoon Gesprek krijgt een nieuw seizoen