TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In deze herhaling van De Erfgenaam gaan presentator Ruben Nicolai en erfrechtspecialist Klaas Zondervan weer op zoek naar de rechthebbenden van vergeten erfenissen.
In deze aflevering ontdekken ze de erfenis van mevrouw Hanselman. Die is nooit verdeeld en staat daarom in de consignatiekas, waar het ministerie van Financiën het geld twintig jaar in bewaring houdt. Er is nog maar weinig tijd om de rechthebbenden te vinden.
Ruben verdiept zich daarnaast in de geschiedenis van de Joodse familie Barend, die tijdens de Tweede Wereldoorlog haar zilveren bestek in bewaring gaf bij de buren. Niemand kwam meer terug om het op te halen. Ruim 75 jaar later gaat hij op zoek naar de overgebleven familieleden die nog recht hebben op het tafelzilver.
Vandaag Inside wil veto over Lucky TV: 'Bepalen of ze leuk genoeg zijn om uit te zenden'
11:31Echte Gooische Moeder Leslie Keijzer openhartig over vreemdgaan partner: ‘Goof gaat ook vreemd’
10:58Kees van der Spek Ontmaskert keert op deze datum terug op tv
10:00Zo liep het negentiende seizoen van Flikken Maastricht af
09:06Dit is de winnaar van No Way Back VIPS