TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Niemand binnen ons gezin kende de serie", zegt Monique. Haar zoon kwam het kasteel tegen op Funda. "Nadat we in januari waren gaan kijken hebben we wel een aantal afleveringen van de serie bekeken."
Ook nu de nieuwe eigenaren in het kasteel zijn getrokken, komen er nog regelmatig mensen langs om foto's te maken van het chateau. "Dat is bij ons nog niet echt anders", zegt Monique. "Maar wij vinden dat erg leuk. Die mensen weten vaak meer van het kasteel dan dat wij weten. Zo leren wij dus ook nog wat."
_______________________________________________________________________________
Elke dag de beste tv, film en serie-tips direct in je mailbox? Meld je aan voor onze nieuwsbrief:
_______________________________________________________________________________
Het Chateau Marillaux stond sinds begin juni 2020 te koop. In eerste instantie was het van jou voor ruim 1,2 miljoen euro. Toch bleek dit bedrag al snel te hoog gegrepen. De vraagprijs zakte flink. Het programma Chateau Meiland was in 2019 voor het eerst op tv. Eind 2020 verhuisde de familie terug naar Nederland waar ze eerst in Hengelo (Gelderland) gingen wonen. De nieuwe eigenaren zijn dolblij met de aankoop want volgens hen heeft de familie het prachtig opgeknapt.
Stefan de Walle blijft cryptisch over reden achter vertrek als adviseur van de Sint
08:51GTST-fans speculeren erop los na mysterieuze video: 'Wie komt er terug?'
08:22De TV van gisteren: De Bondgenoten-kijkers raken niet uitgepraat over Angela
06:47Vanavond op TV: Boerderij Van Dorst, Scam alert: Trap er niet in!, Inferno
16:45Hélène Hendriks maakt acteerdebuut met rol in nieuwe film