TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een vervallen huis kopen, opknappen en weer verkopen om een financiële klapper te maken. Het klinkt eenvoudiger dan het is, zo blijkt ook in het tweede seizoen van De Moeite Waard?!.
De klussende koppels lopen tegen heel wat problemen aan, en juist daar smullen de televisiekijkers dan weer van. Het is dus niet verwonderlijk dat is besloten het programma een vervolg te geven.
Dat onthulde presentator Tijl Beckand onlangs in RTL Boulevard. "Door de ervaring van het eerste seizoen, waar sommige dingen gewoon niet normaal lang duren, heeft RTL in al haar wijsheid besloten dat we alvast kunnen beginnen met het derde seizoen. Sommige projecten duren elf of zestien maanden. Wij waren dus al begonnen met het derde seizoen voordat het tweede op de buis kwam."
De Moeite Waard?! is iedere maandag om 20:30 uur te zien op RTL 4.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Het is Valentijnsdag dus kruip gezellig samen met je geliefde - of gewoon lekker alleen - op de bank met deze kijktips waarin de romantiek hoogtij viert.
Jan Joost van Gangelen weer langzaam aan het werk na burn-out
09:48Urk!-zussen Gerda en Mathilde geven update over maagverkleining
08:38De TV van gisteren: Miljoenen sportfanaten aan de buis gekluisterd tijdens spannende schaats en shorttrackraces
06:47Vanavond op TV: Olympische Winterspelen, The voice of Holland, The Wolf of Wall Street
06:00Programma Olympische Winterspelen vrijdag 13 februari