TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In deze laatste aflevering van De Quizmarathon is er meer dan 31 uur voorbij en zijn er nog drie kandidaten in de race: Kosse, Jeroen en Jorien. Zij zullen nog eenmaal alles moeten geven om de jackpot - die inmiddels is opgelopen tot meer dan 122.000 euro - in ontvangst te mogen nemen.
Dat is alleen wel makkelijker gezegd dan gedaan, want na 31 uur zonder slaap en met veel inspanning is de vermoeidheid groot. Zelfs eenvoudige vragen, zoals 'Welke nationale Franse heldin uit de vijftiende eeuw staat bekend als 'De Maagd van Orléans'?' of 'Hoe heet de enige zoon van Abraham en Sarah?', kunnen opeens een onmogelijke opgave lijken.
De druk is hoog, de spanning is om te snijden, en de grote vraag blijft: wie weet ondanks de uitputting zijn of haar hoofd koel te houden en gaat er met de hoofdprijs vandoor?
De finale van De Quizmarathon zie je op donderdag 12 december vanaf 20:30 uur op SBS6.
GTST Spoilers - maandag 9 t/m donderdag 12 november 2026
06:47Vanavond op TV: WHAM! 10 dagen in China, Scheveningen: Dag & nacht, Angels & Demons
21:35Plannen voor studioterugkeer kerstspecial All You Need Is Love de prullenbak in
19:33Brein achter miljoenenroof op Schiphol doet voor het eerst zijn verhaal in Videoland-docu
15:36Patrick Martens over mogelijke reboot ZOOP: 'Zitten mensen daarop te wachten?'