TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In deze laatste aflevering van De Quizmarathon is er meer dan 31 uur voorbij en zijn er nog drie kandidaten in de race: Kosse, Jeroen en Jorien. Zij zullen nog eenmaal alles moeten geven om de jackpot - die inmiddels is opgelopen tot meer dan 122.000 euro - in ontvangst te mogen nemen.
Dat is alleen wel makkelijker gezegd dan gedaan, want na 31 uur zonder slaap en met veel inspanning is de vermoeidheid groot. Zelfs eenvoudige vragen, zoals 'Welke nationale Franse heldin uit de vijftiende eeuw staat bekend als 'De Maagd van Orléans'?' of 'Hoe heet de enige zoon van Abraham en Sarah?', kunnen opeens een onmogelijke opgave lijken.
De druk is hoog, de spanning is om te snijden, en de grote vraag blijft: wie weet ondanks de uitputting zijn of haar hoofd koel te houden en gaat er met de hoofdprijs vandoor?
De finale van De Quizmarathon zie je op donderdag 12 december vanaf 20:30 uur op SBS6.
Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'
09:57De TV van gisteren: veelbesproken finale The Voice of Holland ooit bezorgt RTL Tonight kijkcijferrecord
22:30Dit is de winnaar van The Voice of Holland 2026
15:04Terug van weggeweest: deze MAFS-koppels laten zien hoe het kan slagen