TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In deze laatste aflevering van De Quizmarathon is er meer dan 31 uur voorbij en zijn er nog drie kandidaten in de race: Kosse, Jeroen en Jorien. Zij zullen nog eenmaal alles moeten geven om de jackpot - die inmiddels is opgelopen tot meer dan 122.000 euro - in ontvangst te mogen nemen.
Dat is alleen wel makkelijker gezegd dan gedaan, want na 31 uur zonder slaap en met veel inspanning is de vermoeidheid groot. Zelfs eenvoudige vragen, zoals 'Welke nationale Franse heldin uit de vijftiende eeuw staat bekend als 'De Maagd van Orléans'?' of 'Hoe heet de enige zoon van Abraham en Sarah?', kunnen opeens een onmogelijke opgave lijken.
De druk is hoog, de spanning is om te snijden, en de grote vraag blijft: wie weet ondanks de uitputting zijn of haar hoofd koel te houden en gaat er met de hoofdprijs vandoor?
De finale van De Quizmarathon zie je op donderdag 12 december vanaf 20:30 uur op SBS6.
Urk!-ster Greetje in juridisch geschil met ex Bert: 'Relatie geploft'
09:56Linda de Mol twijfelt over einde Gooische vrouwen: 'Stoppen als mensen het nog leuk vinden'
09:33De TV van gisteren: 2 voor 12 klopt Slimste mens vlak voor finaleweek
06:47Vanavond op TV: Off the record, Premiejagers, The Pope's Exorcist
06:00Boxing Stars 2026 kijken: zo volg je de wedstrijden live