TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In deze laatste aflevering van De Quizmarathon is er meer dan 31 uur voorbij en zijn er nog drie kandidaten in de race: Kosse, Jeroen en Jorien. Zij zullen nog eenmaal alles moeten geven om de jackpot - die inmiddels is opgelopen tot meer dan 122.000 euro - in ontvangst te mogen nemen.
Dat is alleen wel makkelijker gezegd dan gedaan, want na 31 uur zonder slaap en met veel inspanning is de vermoeidheid groot. Zelfs eenvoudige vragen, zoals 'Welke nationale Franse heldin uit de vijftiende eeuw staat bekend als 'De Maagd van Orléans'?' of 'Hoe heet de enige zoon van Abraham en Sarah?', kunnen opeens een onmogelijke opgave lijken.
De druk is hoog, de spanning is om te snijden, en de grote vraag blijft: wie weet ondanks de uitputting zijn of haar hoofd koel te houden en gaat er met de hoofdprijs vandoor?
De finale van De Quizmarathon zie je op donderdag 12 december vanaf 20:30 uur op SBS6.
'Bert' eert 'Ernie' in rouwadvertentie na overlijden Wim T. Schippers: 'Wat hadden we het fijn'
13:45Rafael van der Vaart zaterdag weer bij NOS WK Avond na 'heel veel spijt' van opmerking
13:11Vervolg van Ferry Doedens-docu op komst?
11:07RTL past avondprogrammering aan: LUBACH moet wijken voor Renze
10:37Pijnlijk! Cameraman keihard onderuit geschopt tijdens Oezbekistan – Colombia (video)