TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In deze laatste aflevering van De Quizmarathon is er meer dan 31 uur voorbij en zijn er nog drie kandidaten in de race: Kosse, Jeroen en Jorien. Zij zullen nog eenmaal alles moeten geven om de jackpot - die inmiddels is opgelopen tot meer dan 122.000 euro - in ontvangst te mogen nemen.
Dat is alleen wel makkelijker gezegd dan gedaan, want na 31 uur zonder slaap en met veel inspanning is de vermoeidheid groot. Zelfs eenvoudige vragen, zoals 'Welke nationale Franse heldin uit de vijftiende eeuw staat bekend als 'De Maagd van Orléans'?' of 'Hoe heet de enige zoon van Abraham en Sarah?', kunnen opeens een onmogelijke opgave lijken.
De druk is hoog, de spanning is om te snijden, en de grote vraag blijft: wie weet ondanks de uitputting zijn of haar hoofd koel te houden en gaat er met de hoofdprijs vandoor?
De finale van De Quizmarathon zie je op donderdag 12 december vanaf 20:30 uur op SBS6.
Surprise: Er gaat een derde vrouw op zoek naar de liefde in De Bachelorette
12:25Philip Freriks keert terug met Oorlogsalbums
12:00Voormalig Prince Charming Diego González-Clark scoort rol in GTST
11:56Jan Versteegh heeft een nieuwe televisieklus te pakken: 'Ik mag het eindelijk zeggen'
11:14Frank Lammers ligt niet wakker van opmerkingen Johan Derksen: 'Wat een kleuter is dat zeg'