TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het was al even bekend wanneer we kunnen gaan genieten van De Reünie met Herman van der Zandt maar nu heeft KRO-NCRV ook bekend gemaakt welke BN'ers we gaan zien in het programma en dat is een interessante lijst.
Het is een mooie klus voor presentator Herman van der Zandt, die hiermee naast De Slimste Mens wederom een prachtig en toonaangevend programma aan zijn tv-cv kan toevoegen.
In De Reünie staat iedere week een BN'er centraal, die met oud-klasgenoten, vrienden van de sportclub van vroeger en andere oude bekenden teruggaat naar zijn of haar jeugd. Van der Zandt is duidelijk over zijn rol: Ik fungeer als gespreksleider, maar de verhalen doen het werk.'
De redactie van het programma heeft een mooie lijst van bekende Nederlanders voor het programma weten te strikken. We zetten ze hieronder voor je op een rij:
- Miljuschka Witzenhausen: tv-kok en presentator
- Richard Groenendijk: cabaretier, presentator en acteur,
- René van der Gijp: voormalig profvoetballer en Vandaag Inside-gezicht
- Arjan Ederveen: programmamaker, acteur en komiek
- Fidan Ekiz: presentatrice en documentairemaker
- John van den Heuvel: misdaadjournalist en RTL-presentator
De Reünie is vanaf woensdag 2 april iedere week om 21:30 uur te zien op NPO1
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Nicolette en Edson onthullen geheimen van de Eilandraad
10:15Rik van de Westelaken presenteerde bijna het Eurovisie Songfestival 2021: 'Ik was stand-in'
09:48Jean-Paul uit B&B Vol Liefde heeft toch nog de liefde gevonden
09:26Sinan Can komt met documentaire over man die meevocht in Oekraïne
08:55De TV van gisteren: Hoofdpiet roept de noodtoestand uit in Het Sinterklaasjournaal en kijkers zijn niet blij