TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het was al even bekend wanneer we kunnen gaan genieten van De Reünie met Herman van der Zandt maar nu heeft KRO-NCRV ook bekend gemaakt welke BN'ers we gaan zien in het programma en dat is een interessante lijst.
Het is een mooie klus voor presentator Herman van der Zandt, die hiermee naast De Slimste Mens wederom een prachtig en toonaangevend programma aan zijn tv-cv kan toevoegen.
In De Reünie staat iedere week een BN'er centraal, die met oud-klasgenoten, vrienden van de sportclub van vroeger en andere oude bekenden teruggaat naar zijn of haar jeugd. Van der Zandt is duidelijk over zijn rol: Ik fungeer als gespreksleider, maar de verhalen doen het werk.'
De redactie van het programma heeft een mooie lijst van bekende Nederlanders voor het programma weten te strikken. We zetten ze hieronder voor je op een rij:
- Miljuschka Witzenhausen: tv-kok en presentator
- Richard Groenendijk: cabaretier, presentator en acteur,
- René van der Gijp: voormalig profvoetballer en Vandaag Inside-gezicht
- Arjan Ederveen: programmamaker, acteur en komiek
- Fidan Ekiz: presentatrice en documentairemaker
- John van den Heuvel: misdaadjournalist en RTL-presentator
De Reünie is vanaf woensdag 2 april iedere week om 21:30 uur te zien op NPO1
Dit zijn de winnaars van Het blok 2025: 'Spannend!'
22:42Emoties lopen op in finale De Verraders: 'Ik vertrouwde jullie echt'
22:22Suzan en Freek alsnog te zien in nieuw seizoen The Voice of Holland
20:13Angela de Jong stopt met haar televisiecolumns: 'Tijd voor iets anders'
16:03Alles wat je wil weten over Petra de Leeuw (60) uit B&B Vol Liefde 2025