TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Geluidsoverlast is de grootste ergernis bij buren, maar onenigheid over bomen scoort ook hoog. Ze staan te dicht bij de erfgrens, takken hangen over of vallende bladeren of vruchten zorgen voor geruzie.
Leo en Frank, buurmannen op een bungalowpark in Herkingen, zijn het vanavond in De Rijdende Rechter niet eens over de boom in de tuin van Frank. Die laatste woont recreatief op het park in Goeree-Overflakkee. Leo doet dat permanent en hij ergert zich groen en geel aan de boom van zijn buurman. Die ziet er volgens hem niet uit en bovendien zorgt die voor viezigheid op Leo’s auto. Frank vindt zijn boom prachtig en ziet het probleem niet.
Typisch een gevalletje voor mr. John Reid, die naar Goeree-Overflakkee gaat om de situatie van dichtbij te beoordelen.
De Rijdende Rechter is elke dinsdagavond om 21:30 uur te zien op NPO1. Deze aflevering staat gepland voor dinsdag 22 april 2025.
Alles wat je moet weten over het nieuwe SBS-programma Survive Your Family
12:18De Hygiënepolitie bezoekt restaurant Mr. Jacks in Utrecht: 'Waarom schreeuw je tegen me?'
11:53So You Think You Can Dance terug op de buis: dit is de startdatum
11:47Heftige bevallig voor Barbara Sloesen: ‘Tussen hoop en vrees op de intensive care geleefd’
11:15De Oranjezondag is terug op SBS6 vanaf deze datum