TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ben jij een fanatieke speler van De Slimste Mens-app? Let dan maar goed op!
Als er dit seizoen van De Slimste Mens iemand de show weet te stelen, is het schrijver en dichter Martin Rombouts wel. Hij is namelijk al een paar keer uitgeroepen tot 'de slimste van de dag' en gaat momenteel bijna aan de leiding in het klassement. Quizmaster Philip Freriks was daarom gisteravond wel benieuwd waar hij al deze kennis vandaan heeft. En wat blijkt: het heeft alles te maken met de De Slimste Mens-app.
In aanloop naar zijn deelname heeft de schrijver namelijk veel spelletjes gespeeld via deze applicatie en dan met name met één persoon, namelijk met ene 'Heleen21'. "Die was heel goed", vertelt hij. "We speelden eerst één spelletje tegelijk, toen twee, toen drie en op een gegeven moment (...) zat ik midden in de nacht vier spelletjes tegelijk tegen Heleen21 te spelen. Ik voel een enorme band, terwijl je helemaal geen manier hebt om met elkaar te communiceren."
Dat laatste wil hij echter wel graag. Daarom doet hij nu via zowel het programma als de socials een oproep. "Ik ben nu heel benieuwd wie Heleen21 is, dus ben of ken jij haar? Ik kom graag met je in contact!"
De Slimste Mens is van maandag t/m vrijdag rond 20:35 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO1.
Diva Brons belooft geweldig seizoen van De Bachelorette: 'Mensen gaan smullen'
13:01Yvon Jaspers deelt heel leuk nieuws over Boer Zoekt Vrouw-stel Roel en Simone
10:29The Voice-deelnemer Thijs heeft te maken met roddels: 'Dit is fake nieuws'
10:24Echte Gooische Moeders krijgt een zesde seizoen
09:46Video: Antine onthult bizarre details over Monique en nieuwe schoondochter Veerle