TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de finale van De Slimste Mens strijden Herman van der Zandt, Max Terpstra en Maartje van de Wetering om de eervolle titel waaraan deze quiz zijn naam dankt. De winnaar treedt daarmee in de voetsporen van illustere deelnemers als Arjen Lubach, Angela de Jong en Rob Kemps.
In de laatste editie ging Joes Brauers met de bokaal aan de haal. Hij versloeg in de finale fotograaf Jan Dirk van der Burg en komiek Tim Hartog. De acteur uit onder meer De Oost kan sinds zijn overwinning niet meer stuk in zijn geboortedorp. “De winst is niet alleen van mij, maar ook van Bocholtz”, vertelde Joes bij Nu.nl. “Ze zijn er trots op dat een Limburger heeft gewonnen.”
Gelukkig was er nog een plekje voor de trofee in de prijzenkast. Joes won eerder een Musical Award voor zijn rol in Dagboek van een Herdershond.
De finale van De Slimste Mens zie je op vrijdag 30 augustus vanaf 20:25 uur bij KRO-NCRV op NPO 1.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten