TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na het succesvolle Hunted-seizoen met VIPS, is het nu weer tijd voor een reguliere editie. En wij weten wanneer het nieuwe seizoen weer op de buis te zien is.
Niet alleen de startdatum is bekend, maar ook de uitzenddag. En die is niet wat je gewend bent.
Hunters Sander Schaepman en Marcel van de Ven en hun team zijn uiteraard weer van de partij om de voortvluchtigen zo snel mogelijk in hun kraag te pakken. Zet woensdag 20 september maar in je agenda, want dan gaat het nieuwe seizoen van start.
Ja, je ziet het goed. Waar Hunted de afgelopen seizoenen op de maandagavond te zien was, verhuist het programma nu naar de woensdagavond.
Ook in het nieuwe seizoen moeten twaalf 'gewone' Nederlanders drie weken lang uit handen zien te blijven van de zogenaamde 'hunters' die alle opsporingsmogelijkheden voor handen hebben die je maar kunt bedenken.
Welke deelnemers er dit seizoen meedoen wordt op een later tijdstip bekendgemaakt door AVROTROS.
De TV van gisteren: Kijkers worden beroerd van de termen 'vriend' en 'broer' in Bureau Utrecht
06:47Vanavond op TV: In de voetsporen van de jaren 80, Oogappels, The Hobbit: The Desolation of Smaug
06:00Advent dag 10 | Nooit meer streamstress met de gratis Binge-app!
18:52AVROTROS deelt nieuwe namen en eerste beelden van Woeste Grond seizoen 3
18:17Niels van der Laan en Jeroen Woe uitgeroepen tot Mediapersonen van het Jaar