TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De laatste aflevering van De Stem van Colombia brengt Barbara Smit naar de Cauca, een rivier in het westen van het land. Steden, fabrieken en mijnen gebruiken de Cauca als riool en lozen dagelijks honderden tonnen aan afval in de rivier. Ook is er langs de oevers enorm veel gevochten en zijn de lichamen van slachtoffers in het water gedumpt.
Als getuige van zoveel leed heeft de Cauca in Colombia de wettelijke status van slachtoffer gekregen; iets wat Smit fascinerend vindt. In het stroomgebied van de rivier maakt ze kennis met een vrouw die jarenlang alle dode lichamen die voorbijdreven uit het water heeft gevist. Zorgvuldig liet de 'dame van de doden' elke overledene registreren, zodat eventuele nabestaanden de slachtoffers kunnen terugvinden.
De slotaflevering van De Stem van Colombia zie je op zondag 26 januari 2025 vanaf 20:20 uur bij VPRO op NPO 2.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Het is Valentijnsdag dus kruip gezellig samen met je geliefde - of gewoon lekker alleen - op de bank met deze kijktips waarin de romantiek hoogtij viert.
Productie Woeste Grond houdt auditiedag voor nieuw talent
09:09Vandaag inside buitengewoon kritisch op Bram Bakker na Javier Guzman incident
06:00Programma Olympische Winterspelen zaterdag 14 februari
16:44Alex uit Over Mijn Lijk gaat naar hospice: 'Nieuwe fase in emotionele achtbaan'
15:51Kijkers De Bondgenoten steunen Salar en Mercedes en gaan los over vader