TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Top 4000 Muziekquiz bestaat nog maar zes jaar, maar is al toe aan zijn derde presentator.
Het programma werd de eerste jaren geleid door radiomaker Gerard Ekdom. Omdat de dj in 2024 de overstap van Radio 10 naar concurrent Radio Veronica maakte, volgde Johnny de Mol hem op. Die stelde vervolgens slechts een seizoen muziekvragen aan de kandidaten.
Omdat hij momenteel druk is met het presenteren van The Tribute: Battle of the Bands neemt Gijs Staverman De Top 4000 Muziekquiz over.
Staverman heeft genoeg ervaring met hitlijsten: hij presenteerde de Nederlandse Top 40, de Mega Top 50 en de Veronica Top 100 Countdown. Ook was hij tien jaar lang een van de presentatoren van de Top 2000. Hij zal misschien alleen even moeten wennen aan de hogere getallen.
De Top 4000 Muziekquiz is vanaf 29 november 2025 iedere zaterdag om 21:35 uur te zien op SBS6.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Leuk om te zien: Arjen Lubach verrast bakfanaat Danique met bezoek van Robèrt van Beckhoven
16:17De Slimste Mens 2026: dit zijn de vragenstellers in de Open Deur-ronde
14:33Bridget Maasland in shock na beelden Ferry Doedens: 'Voel me ramptoerist'
13:41Even Tot Hier binnenkort terug met nieuw seizoen, dit is wanneer
13:32Terugkijken: 19-jarige Jutta Leerdam aan tafel bij Matthijs in De Wereld Draait Door