TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In totaal keken 1.6 miljoen mensen naar de wedstrijd en dat is natuurlijk enorm veel voor een voetbalwedstrijd die om 13:00 uur in de middag wordt uitgezonden. Uiteindelijk moest er een penaltyserie aan te pas komen om de beslissing te brengen. Helaas voor de Oranjeleeuwinnen namen de Amerikanen de strafschoppen een stuk beter, waardoor het olympisch avontuur van het Nederlandse team abrupte eindigde. De wedstrijd is overigens het best bekeken programma van de dag, op het Journaal van 20:00 uur na.
Zó dichtbij... ?#NEDUSA #TeamNL #Tokyo2020 pic.twitter.com/zwUyfHQUsS — OranjeLeeuwinnen (@oranjevrouwen) July 30, 2021
Een constante kijkcijferknaller in deze zomermaanden is natuurlijk De slimste mens. Men krijgt niet genoeg van de vragen van Philip Freriks, het vat BN'ers dat wordt opengetrokken en de immer scherpe jury bestaande uit Maarten van Rossem. Ook deze vrijdag werd er weer gretig gekeken: 1.46 miljoen mensen stemden af op de NPO 2-quiz.
Blijf me geregeld verbazen dat er echt mensen zijn die niet weten dat #deslimstemens amusement is. — Jan van der Sluis (@janvds55) July 30, 2021
Bram is echt zo een mannetje die echt het schaakbord zou omgooien omdat hij niet zou winnen ? #deslimstemens — Jane Doe ??? (@poppenkast) July 30, 2021
De Oranjezomer blijft ook lekker doordenderen. In de talkshow wordt niet alleen over sport gepraat, maar ook over andere onderwerpen. Deze formule lijkt zijn vruchten af te werpen: vrijdagavond keken weer 806.000 mensen naar het SBS-programma. Ook het Studio Tokio van NPO 1 deed het goed: 868.000 mensen keken erna.
Op NPO 1 werd ook lekker gekeken naar Droomhuis gezocht (808.000 kijkers) en op RTL 4 scoorde Ik weet er alles van prima kijkcijfers (796.000 kijkers). Talkshow Op1 won het van Humberto: 708.000 versus 573.000 belangstellenden.
Partnerbijdrage
Een simpele opdracht, een tikkende klok en vijf comedians die er ieder hun eigen draai aan geven. In het nieuwe RTL4-programma Taskmaster leidt Arjen Lubach de hilarische chaos in goede banen.
Fans moeten heel lang wachten op The Masked Singer en The Voice of Holland
09:40Video: De Bauers vertellen over het nieuwe seizoen met kersverse gezinsleden
09:25De Kroesjes komen eraan: startdatum realityserie Wolter Kroes bekend
09:02Alle gasten van nieuw seizoen Casa di Beau bekend: deze BN’ers schuiven aan
08:16De TV van gisteren: Kijkers zien beledigde Mireille in B&B Vol Liefde