TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Daarmee is The Masked Singer vanzelfsprekend het best bekeken programma van de avond en scoort het ongeveer net zoveel kijkers als de halve finale (2,6 miljoen). In deze finale werd bekend welke bekender Nederlander het programma won. Vier overgebleven kandidaten begonnen aan deze afsluitende aflevering op RTL 4.
Ik als ik na twee jaar thuiswerken weer naar kantoor ga #TheMaskedSinger pic.twitter.com/YFr0WYQrXx — Nick 🐮 (@NietvanSimon) December 17, 2021
Het amusementsprogramma dat na The Masked Singer het best scoorde is natuurlijk De Slimste Mens (NPO 2). Naar de vijfde aflevering van het nieuwe seizoen keken 1,22 miljoen mensen. Wat verder opvalt is dat de talkshows het vrijdagavond erg goed deden. Dit had vermoedelijk onder meer te maken met het onderwerp: corona. Op1 had de hele uitzending ingeruimd voor de oprukkende variant en daar keken 993.000 mensen naar. Beau (RTL 4) kon rekenen op 1,05 miljoen belangstellenden.
Vooruit, nog een positief tweetje tot besluit van deze roerige avond: Wat een mooie cover 'too much love will kill you' van @JamaiLoman bij #beau — Daniël Kooistra (@DanielKooistra) December 17, 2021
SBS speelde weer een bescheiden rol op de vrijdagavond. Het best bekeken programma was Lang leve de liefde. Er stemden 521.000 mensen op af. Voor Veronica Inside op Veronica is ook weleens wat meer belangstelling geweest: 434.000 mensen keken.
Naast talkshow Op1 deed NPO 1 het zaterdagavond met een kerstvoorstelling van André Rieu. Er keken in totaal 913.000 mensen. Op dezelfde zender moest M het doen met 578.000 belangstellenden.
'Zo leuk om Arie en Caroline uit B&B Vol Liefde weer samen te zien'
08:39Miljoenenjacht-kijker vraagt zich af wie overleden Stan is
07:39De TV van gisteren: gedrag Miljoenenjacht-finalist zorgt voor irritatie bij kijker
06:47Vanavond op TV: Strijders, Dokter Deen, The Tomorrow War
11:47Lily Collins zwaait Emily Cooper uit na laatste opnames Emily in Paris