TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het nieuwe jaar begint goed met veel nieuwe seizoenen die van start gaan. We mogen ons nu namelijk ook verheugen op het nieuwe (reguliere) seizoen van De Verraders mét dit keer onbekende Nederlanders.
Het is weer tijd voor spanning en verraad.
Dit seizoen krijgen onbekende Nederlanders voor het eerst de kans om de uitdaging van dit psychologische spel aan te gaan in alweer het vierde seizoen van De Verraders. Onder leiding van Tijl Beckand gaan maar liefst 22 kandidaten de strijd met elkaar aan om de stapel zilverstaven.
Een introductie heeft dit spel niet meer nodig, want ook nu bevinden zich onder de kandidaten enkele verraders die ’s nachts iemand kunnen ‘vermoorden’. Aan de overige spelers, de getrouwen, de taak om de verraders te ontmaskeren.
Dat het programma enorm populair is bij Nederlandse kijkers is wel duidelijk. Toen begin dit jaar beken werd dat er een seizoen aan zou komen voor onbekende Nederlanders stroomden de aanmeldingen binnen. RTL liet weten dat er meer dan 2000 mensen stonden te popelen om mee te doen.
Het vierde seizoen van De Verraders is te zien vanaf vrijdag 16 februari om 20:00 uur op RTL4.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'