TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hij vertelt erover in 'De Wie is de Mol? Podcast'.
In 2008 deed de presentator mee aan het programma en was hij ook de Mol. Toen hij gevraagd werd om weer (net als in zijn seizoen) naar Mexico te gaan stond hij te springen. "Ik zei natuurlijk gelijk ja, maar ik dacht: hoe dan? Ga ik dan voor één opdracht helemaal naar Mexico? Wat wordt mijn rol, wat wordt de proef, hoe gaan we dat doen? Dat was wel heel spannend."
Dennis omschrijft zijn avontuur als pure nostalgie om weer op de set te lopen met oude bekenden achter de schermen. "Ik waande me wel even zestien jaar terug." En dat hij nu een andere rol had dan toen, vond hij echt genieten. "In het begin als je Mol bent, weet het meerendeel van het team nog niet dat jij de Mol bent. Nu begin je middenin en je bent onderdeel van het hele masterplan om de Mol te helpen. Nu sta je aan de zijlijn mee te kijken en dat is toch echt heel erg gaaf."
Hij kreeg als bad guy de taak om zo veel mogelijk geld door de versnipperaar te halen. "Ik heb me echt de peentjes gezweet. Ik heb daar zo lang mogelijk gezeten. Ik heb ook echt alle tijd nodig gehad om zo veel mogelijk geld te kunnen versnipperen. Dus ik was blij dat ze er wat langer over deden."
VIPS racen van de helling in Te Land, Ter Zee en in de Lucht Winterspecial
10:00Kees Prins zei vooral 'ja' tegen het tweede seizoen van BuZa vanwege het geld
09:46Muziek, herinneringen en emoties: Als IK het zing met Carrie ten Napel start binnenkort
08:33De TV van gisteren: Kijkers onder de indruk van Stef Bos in Onvergetelijke Liedjes
06:47Vanavond op TV: Tribe with Bruce Parry, The masked singer, The Mechanic