TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hij vertelt erover in 'De Wie is de Mol? Podcast'.
In 2008 deed de presentator mee aan het programma en was hij ook de Mol. Toen hij gevraagd werd om weer (net als in zijn seizoen) naar Mexico te gaan stond hij te springen. "Ik zei natuurlijk gelijk ja, maar ik dacht: hoe dan? Ga ik dan voor één opdracht helemaal naar Mexico? Wat wordt mijn rol, wat wordt de proef, hoe gaan we dat doen? Dat was wel heel spannend."
Dennis omschrijft zijn avontuur als pure nostalgie om weer op de set te lopen met oude bekenden achter de schermen. "Ik waande me wel even zestien jaar terug." En dat hij nu een andere rol had dan toen, vond hij echt genieten. "In het begin als je Mol bent, weet het meerendeel van het team nog niet dat jij de Mol bent. Nu begin je middenin en je bent onderdeel van het hele masterplan om de Mol te helpen. Nu sta je aan de zijlijn mee te kijken en dat is toch echt heel erg gaaf."
Hij kreeg als bad guy de taak om zo veel mogelijk geld door de versnipperaar te halen. "Ik heb me echt de peentjes gezweet. Ik heb daar zo lang mogelijk gezeten. Ik heb ook echt alle tijd nodig gehad om zo veel mogelijk geld te kunnen versnipperen. Dus ik was blij dat ze er wat langer over deden."
Vanaf wanneer zijn de Battles van The Voice of Holland te zien?
14:30Knokke Off seizoen 3 binnenkort te streamen, bekijk de eerste beelden
13:49Politiek verslaggever Jeanneau van Beurden over zijn ambities: 'Dit wil ik nu'
12:47Carrie op Vrijdag is deze week korter: dit is de reden
12:23Mariska Bauer onthult: 'Eigenlijk heb ik al een kleinkind'