TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hieronder delen wij de deelnemers die tot nu toe bekend zijn.
In de eerste aflevering van Marble Mania staat de familie Kazan centraal. Steven, Hans en Jamie Kazan gaan de knikkerstrijd met elkaar aan in verschillende spellen en races.
In de tweede aflevering van het vierde seizoen gaan drie Nederlands hockeysters knikkeren voor een zelf gekozen goed doel. Marijn Veen, Sanne Koolen, Frédérique Matla doen aan de nieuwe reeks mee.
Niemand minder dan volkszangers Mart Hoogkamer, Samantha Steenwijk en Marco Schuitmaker gaan de strijd met elkaar aan in de derde aflevering van het gloednieuwe seizoen. Elke ronde begint met een behendigheidsspel, zoals mini-bowling, mini-curling of minigolf, maar dan met knikkers.
©William Rutten
Kijkers kunnen in de vierde aflevering genieten van de knikkerskills van Pauline Wingelaar, Bo Wilkes en Leslie Keijzer van Echte Gooische Moeders.
Het nieuwe seizoen van Marble Mania is Vanaf zaterdag 20 april wekelijks om 20.30 uur op SBS6 te zien.
Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6
10:00Floortje Dessing over Floortje over de Oceaan: 'Als ik iets in mijn hoofd heb, moet en zal het gebeuren'
09:43Dit vinden kijkers van het nieuwe programma NOS Weer
07:50De TV van gisteren: Hunted-kijkers vol ongeloof over acties van Coen en Helene