TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een gloednieuw seizoen van Heel Holland Bakt komt eraan en daar hoort natuurlijk ook een editie van Doorbakken bij. Robèrt van Beckhoven verwelkomt een nieuwe lading aan BN’ers in de bakkerij.
In het nieuwe seizoen doen zij de technische opdracht uit Heel Holland Bakt nog eens dunnetjes over.
Vanaf zondag 27 oktober gaan Aran Bade, Hugo Kennis, Iris Rulkens, Jaap Reesema, Kiki Bosman, Maria Tailor, Oos Kesbeke, Vjèze Fur, Tamara Elbaz, Shirma Rouse, Charo Walop, Healthy Sisters, Eke Bosman, Maria Tailor, Ruben van der Meer, Gordon, Maxim Hartman en Sjaak de strijd met elkaar aan in het nieuwe seizoen van de NPO Start-serie.
De eerste aflevering staat in het teken van Janny. Zo moeten zowel de kandidaten van Heel Holland Bakt als Doorbakken een Paris Brest en gevulde koeken maken.
Natuurlijk zijn André van Duin en Janny van der Heijden ook weer van de partij om de boel in goede banen te leiden. Het nieuwe seizoen van Heel Holland Bakt is vanaf 27 oktober elke zondagavond te zien om 20:25 uur op NPO1.
Direct daarna is Doorbakken te zien op NPO Start.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Shelly Sterk valt in de smaak bij VI-kijkers: 'Zo doe je dat bij de mannen'
10:11Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje